Üç harfliler

zorluefe

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,

bunlar gece yatsi ile gelir sabah ezani gile göğe çekilirler,bununla ilgili okuyan çağiran ve gönderen arkadaşim var hafiz kendisi 2 denemesi var ilkinde getirip göndermişliği var 2. Sinde gönderememiş musallat olmuşlar iranda bir hocaya götürüp kurtardilar, onlarinda kendi içinde iman edeni var etmeyeni var,onlarinda krali şaği var buna emin olabilirsiniz, her şekle bürünebilirler bir tek insan olarak göründüklerinde bir uzuvu eksik olur, rabbim peygamber efendimizin de kiliğina giremesinler diye rabbimin bir gareridir, insan şekline gelmiş iseler , kolu bacaği kulaği parmaği gözü birşeylerde noksanlik vardir yada topaldir, ayaği terstir gibi,

ben içinde bulunduğum bir ortamda büyük abilerin olduğu bir ortamda bir hocam göstermek için bir bardak su istedi ondan tam kapidan çikmişken kapiyi kapatip (mutfağa varmadan dönecek şekilde henüz koridordayken) tekrar seslendiğinide kapiyi açmadan içeri girdi...

Insanoğlundan zeki yada üstün değiller insanlarin gaf anini görebilir ve aklinizdaki karmaşikliği korkulari düşünceleri sessiz savaşinizi görebilirler bu neden le o an en çok korkabileceğiniz ne ise yilan gölge akrep vs. O şekilde sana görünür ki seni korkutsun,,,

rabbim rastlaştirmasin arkadaşlar tek tavsiyem alaya dalgaya gelmez........

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben hep derim aman ha 3harfli yok diyip dalga geçen kuran'a şirk koşmuş olur...Kuran'a inanmamaya gider. zorluefe yazılar doğrudur.

the escape

Member
İran'ın mollalarını bilirim kara büyü olayında aşmış olanları çoktur, sonuçta benden üstün değil ve zekama sahip değil insan yaratılmışların en sereflisidir ki bunlar yön tayin edemez rakam bilmez ancak vesvese verir bu yolla korkutur ve aklı menkibelerimizle oynayabilir kul kendini ne olduğunu ve ne olmadığını bildikten sonra sıkıntı olacağını sanmıyorum.. Felak,nas,ayet el kursi,haşr gibi turlu dualarla da her turlu emniyet ve güvenlik duvarını da kurabilir insan.. 4,5 sene ince olsaydı ele m ayağım titrerdi çünkü bebek aglamasina dayanacak bi psikolojim yoktu yada kulağa fısıldanan kötü vesveseye çok sukur şimdi biliyorum Allahın izniyle korkmuyorum...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Define bölgesinde en çok yılan olarak görünüyorlar.ayrıca aynı anda istedikleri kişiye görünüp istediğine görünmeyebiliyorlar.

Frankenstein

Yeni Üye
Usta yorumun her mantıklı ınsana dogru yönde benim sorum şu sonuçta fılmdir senaryo vs örneğin dabbe orda en son o kdr bilgili ve tecrübeli hocayı carpıyor bu film gereği senaryomu öleyse hiç eleştiri gelmedi bu tarz filmlere yani o tarz filmler sonuc olarak ne kadar gercek

Kristof34

DogacıyıZ
Usta yorumun her mantıklı ınsana dogru yönde benim sorum şu sonuçta fılmdir senaryo vs örneğin dabbe orda en son o kdr bilgili ve tecrübeli hocayı carpıyor bu film gereği senaryomu öleyse hiç eleştiri gelmedi bu tarz filmlere yani o tarz filmler sonuc olarak ne kadar gercek
O film farklı bağlanmış dikkat ettiysen. Dabbe cinleri kullanmış cinlerden bir ordu yapmış gibi lanse edilmiş oysaki kıyamet alametlerini okursan işin aslı ortaya çıkar. Filme kim itiraz edecek izleyen halk mı yoksa hocalardan biri çıkıp bu böyle olmaz zinhar yalannnnn mı diyecek. Halk bu tarz filmlere aç. Bilinmeyene karşı duyulan icgudu bu.

zorluefe

Aktif Üye
Define bölgesinde en çok yılan olarak görünüyorlar.ayrıca aynı anda istedikleri kişiye görünüp istediğine görünmeyebiliyorlar.
istediğine görünüp istediğine görünmeme olayı kişilerin iman gücüyle alakalı hangi kişi o an en çok neyden korkuyorsa o na o şekilde görünmekteler bazen iki birleşik farklı şekilde olabilir bir taraf yılan bir taraf akrep gibi o zaman ortasından böl derler ama deneyen olmuşmudur bilmiyorum, insanoğlu ürkmeye görsün arkadaş ürkme başladığında yatışmak yada ürküntüyü bastırmak çok zordur, heleki koşmaya başladıysa hak getire:))))