üçgen 10x10x12 cm

kaf

Yeni Üye
90 derece saga cevirip kayaya yerleştirince isaretin hemen sağ üstünde kalan üçgen kayalik yilanin ağzinın içine düşüyor

Stavroz

Member
Işaret doğal değil hiç bir doga olayı dikey bir kayanın bu noktadaki parçasında bu denli üçgen şeklinde aşınma yapmaz o noktadan ancak darbe ile parça kopar darbe varsa işçilik var bayan mezarı dik kaya yanagındaki işaret mesafe verir yere yaygın kayadaki derinlik sen sırtını kayaya ver baktığın 25 metre mesafede yıgma veya mezar girişi ara çubukla üçgenin yazdığın ölçülerine göre zeminde 2 metrede ulaşacağını umuyorum girişe.

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
@kızılelma

ustam,
kendine olan öz güvenin
bilgi birikimin
hitap şeklin
hoş

bunların hepsini bir arada düşündüğümde ise
sanki sitenin eski bir üyesi, farklı bir nick ile siteye girmiş gibi düşündüm
yanılıyormuyum?

jeolog

Co Admin
Co Admin
Işaret doğal değil hiç bir doga olayı dikey bir kayanın bu noktadaki parçasında bu denli üçgen şeklinde aşınma yapmaz o noktadan ancak darbe ile parça kopar darbe varsa işçilik var bayan mezarı dik kaya yanagındaki işaret mesafe verir yere yaygın kayadaki derinlik sen sırtını kayaya ver baktığın 25 metre mesafede yıgma veya mezar girişi ara çubukla üçgenin yazdığın ölçülerine göre zeminde 2 metrede ulaşacağını umuyorum girişe.
Bir kaya bir çok küçük kayacıktan oluşmuşsa ve içindeki kayacıklardan bir tanesi de 3gen yapıdaysa ve oradan düşmüşse o bölgede üçgen bir boşluk oluşturur doğal olarak. bu ana kayanın dikey yatay hatta eğik dahi olması herhangi bir doğal sebeple bu küçük üçgen kayanın oradan kopmasına engel olmaz :).
Herneyse hayırlı geceler...

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
@kızılelma

ustam,
kendine olan öz güvenin
bilgi birikimin
hitap şeklin
hoş

bunların hepsini bir arada düşündüğümde ise
sanki sitenin eski bir üyesi, farklı bir nick ile siteye girmiş gibi düşündüm
yanılıyormuyum?
merhaba bunu söyleyen ilk değilsiniz bazı arkadaşlarla kısa sohpetler ettik neden böyle yaklaştıklarını sordum sebebi anlatınca onlara ve size hak veriyorum ama maalesef yanılıyorsunuz.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhaba bunu söyleyen ilk değilsiniz bazı arkadaşlarla kısa sohpetler ettik neden böyle yaklaştıklarını sordum sebebi anlatınca onlara ve size hak veriyorum ama maalesef yanılıyorsunuz.

66 mesajın yaklaşık olan 60 sı yorum olunca sanki bir yerden devam edermiş hissi bence doğall

Stavroz

Member
Sayın jeolog Evette ben paylaşılan kayadan yola çıkarak o analizi yaptım kalbin olduğu kaya o dediğiniz tipte kaya değil yapısı bunu söylüyor yoksa elbette iç içe katman katman olupta dışardan bakınca tek tip kaya gibi duran çok çeşit kaya var bunlardan biri volkanik kaya vs vs vs neyse bencede hayırlı cumalar agalar.

Son düzenleme:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Evette ben paylaşılan kayadan yola çıkarak o analizi yaptım kalbin olduğu kaya o dediğiniz tipte kaya değil yapısı bunu söylüyor yoksa elbette iç içe katman katman olupta dışardan bakınca tek tip kaya gibi duran çok çeşit kaya var bunlardan biri volkanik kaya vs vs vs neyse bencede hayırlı cumalar agalar.

sanada hayırlı cumalar hayırlı ramazanlar