Üçgen içerisinde Oyma Ve Devamı

KopuqBey

Member
Merhaba Arkadaşlar Forum’a Yeni Üye Oldum .. Herkese Hayırlı Bol Nasipler Diliyorum .. Paylaştığım Yeri Bizzat Kendim Çektim .. Her Dört İşaret Birbirleriyle Bağlantılıdır .. İşaretlerin Üzerine Su Döküp Temizledikten Sonra Dört İşaretin İç Kısımlarında Kırmızı Kök Boya İle Yapıldığını Fark Ettik .. Daha Sonra Belirgin Olması İçin Üzerlerini Kırmızı Kalemle Çizdim .. Üçgenin Baktığı Yön Güney .. Yapacağınız Yorumlar İçin Şimdiden Teşekkür Ederim ..

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 257849

1)Fotoğraftaki alanda boşluk tespitiniz oldumu.
2)Bölgenizde hangi medeniyet yada medeniyetler yaşadı.
3)Bölgenizde eşkiya duyumlarınız varmı.
4)Bölgenizde daha önce lahit bulundumu.
5)Bölgenizde kilise varmı.

Sadece tek üçgeni yorumlayacak olursak, bu tip içerisinde oyma olan üçgen oda ve mezarı temsil eder, yani kapalı alan bulunması gerekmektedir, fakat yanındaki işaretçikler olayı değiştirir ve mevzu daha başka bir hal alır.

Tastan

Editör
Maşallah manzara muazzam bastıgın zemin kıymetli mezardan ötesi olsa gerek burda ortam hareketli görünüyor işaretleri ve cevresini uzak yakın manzara resimlerini yönlerini belirterek güzel bir sunum hazırlanmalı olası noktalar ozaman ortaya cıkacaktır

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Bölge ve işaretler çok iyi. Bölgenin tarihini bir araştırın. En basiti o su kaç yıldır orada. Boş geçirmeyin. Ülkede Bulabilecek en iyi yerlerden biri diyebilirim işaretler açısından bayadır böyle net işaretler toplu bir şekilde görmemiştim. Burada bir mağara olmalı suya yakın yamaçta?

KopuqBey

Member
Ekli dosyayı görüntüle 257849

1)Fotoğraftaki alanda boşluk tespitiniz oldumu.
2)Bölgenizde hangi medeniyet yada medeniyetler yaşadı.
3)Bölgenizde eşkiya duyumlarınız varmı.
4)Bölgenizde daha önce lahit bulundumu.
5)Bölgenizde kilise varmı.

Sadece tek üçgeni yorumlayacak olursak, bu tip içerisinde oyma olan üçgen oda ve mezarı temsil eder, yani kapalı alan bulunması gerekmektedir, fakat yanındaki işaretçikler olayı değiştirir ve mevzu daha başka bir hal alır.
1 - Hayır Henüz Boşluk Tespiti Yapamdık
2 - Bölgenin Yaklaşık 6-7 Km Uzağında 12 Bin Yıllık Yerler Keşfedildi .. Urartular - Bizans - Eski Yahudiler - Kalkolitik Çağ Bizim Bölge Çok Eskiye Dayanıyor
3 - Evet Eşkiya Duyumu Aldım
4 - Bildiğim Kadarıyla Henüz Lahit Çıkaran Gören Olmadı
5 - Evet Bölgede Kilise Var

Çok Karışık Birşey Kime Gösterdiysem Muazzam Olduğunu Söylüyorlar İşin İçinden Çıkamıyorlar ..

KopuqBey

Member
Maşallah manzara muazzam bastıgın zemin kıymetli mezardan ötesi olsa gerek burda ortam hareketli görünüyor işaretleri ve cevresini uzak yakın manzara resimlerini yönlerini belirterek güzel bir sunum hazırlanmalı olası noktalar ozaman ortaya cıkacaktır
Bir Kaç Hafta Önce Gittiğim De 6 Dakikalık Geniş Etraflı Video Çekimi Yaptım .. Yer Güzel Bölgede Benim Gördüğüm Saydığım 6-7 Tane Şelaleye Denk Geldim ..

KopuqBey

Member
Bölge ve işaretler çok iyi. Bölgenin tarihini bir araştırın. En basiti o su kaç yıldır orada. Boş geçirmeyin. Ülkede Bulabilecek en iyi yerlerden biri diyebilirim işaretler açısından bayadır böyle net işaretler toplu bir şekilde görmemiştim. Burada bir mağara olmalı suya yakın yamaçta?
Bulunduğum Bölge Çok Eskilere Dayanıyor .. Su Yaz Olduğu ve Çevrede Bağ Bahçe Olduğundan Dolayı Azalmış .. Kış Aylarında Su Çoğalıyor .. Mağara Göremedim Hiç Kapalı Olabilir ..

KopuqBey

Member
Bulunduğum Bölge Çok Eskilere Dayanıyor .. Su Yaz Olduğu ve Çevrede Bağ Bahçe Olduğundan Dolayı Azalmış .. Kış Aylarında Su Çoğalıyor .. Mağara Göremedim Hiç Kapalı O
Görmemiz gereken kayalığın önden görünüşüydü onuda paylaşmamışsın
En Kısa Zamanda Gidip Aşağıdan Ön Tarafın Video Çekimini Yapar Paylaşırım ..