Üçgen işareti yardım

Negerek.12

Yeni Üye
Evet arkadaşlar şimdi size işaretlerin bulunduğu yeri tarif edecem lütfen yardım edin.
Y işaretinde uzun çizgi dereye doğru dereyle arasında 10 m falan var.üçgen işareti ise y nin sol tarafında 25 m falan uzaklıkta üçgenin baktığı kaya askıda biz altını kazmaya çalıştık ama gaxla kazamadık tuzak olabilr kaya devrilebilir.
yarık taş hemen üçgenin yanında askıdaki kayının yanında ayrıca üçgenin hemn arkası dere üçgenin arka tarafında kayaya dik bir oyuk var onun resmi yok şuan lütfen yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:

yolgezer

Bilgili Üye
Ucgenin uxaktan foto varmi. üçgenin içine su doldur.kanaldan giden suyun toprak ile birleştiği yerde üçgenin derinliği kadar aşağıda lahit veya oda olabilir.

yolgezer

Bilgili Üye
kanal varsa kanalın boyunu ölç. her cm 1 adıma çevrilerek kanal istikametine git üçgenin derinliği kadar çıkan cm yine 1 adım olarak aşağıya in. kapalı bir oda veya lahit olabiir. Böyle de bi ihtimal soyleyebilirim

Negerek.12

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 118343Yorumlarınız için saolun buda üçgenin olduğu kayanın arka tarafı böyle bi oyuk var oyuğun hemen önüde dere. Bu kayada bayağı büyk bişe bh oyuğun alt tarafında olabilir mi girişi?

şans35

Yeni Üye
üçgen oyma sana büyük ihtimalle mağra işaret ediyor yardımcı işaretler bulmaya çalış .

EndSefir

Yeni Üye
üçgen işareti mezar işaretidir komutan mezarı olarak bilinir eskilerde sınıflandırma var rütbeli rütbesiz fakir fukara cinsinden işaretlerin anlamlarını öğrenmek lazım iyi bilmelisiniz bu mezarın girişini bulmak zordur ayrıca tuzaklı olma ihtimalide var siz arasını ölçün ve uzun tarafını adımlayın bi kayar dikkat çekici giriş olmalı

EndSefir

Yeni Üye
Buraları da inceleyiniz

Buraları da inceleyiniz

Negerek.12

Yeni Üye
O kaya çok tehlikeli tuzak gibi bişey peki bu oyuğun ne anlama geldiğini söyler misinz çubukla bulabilir miyim?

EndSefir

Yeni Üye
oyuğun anlamı yani üçgenin anlamı dediğim gibi komutan mezarı