Ucgen isareti

Uzi0606

Yeni Üye
Herkese merhaba forumda yeniyim bir hatam olursa kusura bakmayın bız bundan 10sene once bizans sikkesi bulmustuk 1er adet ve cok fazla yilan vardi bugun memlekete gitmisken baktim ve birden gozume bu isaret takildi birde üstadlarım yorumlasin dedim bu kayanim 20m asagisinda mese agaci var ve agacin dibi boyle 1metrelik basamak gibi asagidan kazsaniz kayanin altina gidersiniz o sekildeEkli dosyayı görüntüle 1506989Ekli dosyayı görüntüle 150687Ekli dosyayı görüntüle 150686Ekli dosyayı görüntüle 150690

Son düzenleme:

Uzi0606

Yeni Üye
Birde unutmadan buraya giden yol cok yakini full bakatlik gibi mirik camur suan eve geldim 1 2haftaya gidicem tekrar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bataklığın sivri noktasına giden yol ve o sivri yerin yolun nereye gittiği ? çok dikkatli olun .Bataklık gibi görünen ama bataklık olmayan sahte şaşırtıcı tuzaklara karşı çok dikkatli olun .Bataklık deyince oturup bir daha düşünmek lazım çok tehlikeli bataklık işaretleri olarak bu işaretler pek görülmesede ,etrafta sağlam köklü kayalıkta kitabe bile olabilir .Lütfen gerekli önlemleri alınız .

Uzi0606

Yeni Üye
Bataklik 15m uzakta bitiyor fakat suyun nerden geldigi belli degil toprak camur kayanin sag orta uzun tarafina denk geliyor bir kac isaret daha fark ettim ama resim yukleyemiyorum bir kaya dusunun ok isareti direk ucurum ve mese mesenin koku basamak gibi 1metre asagida bi yerde ama kayanin yakininda yuvarlak varEkli dosyayı görüntüle 150693

kazama

Bataklik 15m uzakta bitiyor fakat suyun nerden geldigi belli degil toprak camur kayanin sag orta uzun tarafina denk geliyor bir kac isaret daha fark ettim ama resim yukleyemiyorum bir kaya dusunun ok isareti direk ucurum ve mese mesenin koku basamak gibi 1metre asagida bi yerde ama kayanin yakininda yuvarlak varEkli dosyayı görüntüle 150693

Uzi0606

Yeni Üye
Cidden hic bilmiyorum foruma yeni uye oldum kusura bakmayın zamanla ogrenicegim insallah birde mobil oldugum icin daha zor son fotografi gorebildiniz mi? Direk konuma ilk mesaja ekledim

kazama

Uzi0606

Yeni Üye
Evet kaydettim telefonuma isime yarayacak tesekkur ederim, suan elimdeki butun fotograflar konunun ama mesajına ekledim telefona kaydettiğiniz zaman daha net olur buyuk ihtimalle

Uzi0606

Yeni Üye
Fotoğrafların hepsini duzenledim yarin bir tanidigimi yolluycam karadeniz burasi temizleticem kayayi ve ses kontrol yaptircam şimdilik fotografa yorumu olan var mi

kazama

Dere mi burası işte arazi resimleri manzara şeklinde olmayınca biz bişey göremiyoz.Adam buraya kayadaki yuvarlığın içine sokup fotograf cekiyor tamam mezar oymasıda ne ama adam onu oraya can sıkıntısından delmedi bir şifre yöntemi ile kafasında taşa bir anlam yükledi .Taşta ok işareti var ama ok nereyi gösterir ne biz görebiliyoz formda nede kendi akıl etmiş ok tarafını incelemeyi .Yani şimdi defineyle alakası yok üçgen işareti hatta konunun başlıgıda öyle peki bu üçgen nedir önce onu öğrenmeliyiz .Araziye gidince burasının en yüksekten resim alın ,bataklığa yaklasmadan üstten alın yine belli olsun yeter .Bölgede şekli üçgen olan her şeye dikkat edin .

Uzi0606

Yeni Üye
Evet anladim en kisa zamanda aticam tesekkur ederim ilginiz icin attiginiz fotografa uygun pro kamera ile cekim yapacagim bugun ki acemilige ve aceleye geldi kisa zamanda aticam peki bir sey sorucam ucgen dogal bir ucgen mi el yapimi isaret mi ayirt edebiliyor musunuz :)