Üçgen ve H harfi

jeolog

Co Admin
Co Admin
Eger isaretin bulundugu bolge dogruysa, yerlesim bolgesi olmasi gerekiyor ve bu tas bu yerlesim bolgesine giden yolda bulunuyor ve hangi krala ait oldugundan bahsediyor.

Kirtasiye07

Yeni Üye
sit alanı değil. ama yaklaşık 5 km yakınında var

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu kadın mezarı işaretidir ama taş yerinde mi onu bilmek gerekir Büyük bir oda olmalı h işaretinin sayısal karşılığı 8 dir h den sonra 8 gibi hesaplamaları vardır Ayrıca 8 Sayısı Hristlık sembolü gök yüzü tahtını 8 melek taşır. 8 bazen hilal işareti yardımcısıdır kırmızı taş, kırmızı toprak yerlere bakmalısın kurbanın
Define yorumu bu
Bana göre ertafında mahsen yada çok iyi gizlebmiş bir mezar olmalı

Son düzenleme:

Kirtasiye07

Yeni Üye
Bu kadın mezarı işaretidir ama taş yerinde mi onu bilmek gerekir Büyük bir oda olmalı h işaretinin sayısal karşılığı 8 dir h den sonra 8 gibi hesaplamaları vardır Ayrıca 8 Sayısı Hristlık sembolü gök yüzü tahtını 8 melek taşır. 8 bazen hilal işareti yardımcısıdır kırmızı taş, kırmızı toprak yerlere bakmalısın kurbanın
Define yorumu bu
Bana göre ertafında mahsen yada çok iyi gizlebmiş bir mezar olmalı
Peki resimde göstermiş olduğum katmer kayanın zemininde olabilir mi? O taşların doğal olduğunu söylediler. Sizinde görüşünüz önemli ayrıca makina tuttuk ve boşluk bulamadı. Makinanın markasını bilmiyorum ama

Kirtasiye07

Yeni Üye
Üçgenin uç tarafı yönünde mi yoksa aksi yönde mi araştırma yapmalıyım?

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üçgen ne kadarda Hıristiyanlar kullanmışsada
Aslı Yahudilere aittir
Üçgen sırrın kendisidir yani kısaca haritadır
Mübarek çok okumak bazen yeni bilgileri de ortaya çıkarı eski insanlar matamatiği çok iyi kullanmışlardır.
etrus Vesconte’nin 1311 yılında hazırlamış olduğu bir haritadan söz edilir. Bu haritada rüzgargülleri ile kerte hatlarının (ley hatları) belirlediği dış ve içte oluşan iki dairenin ortak bir merkeze sahip olduğu görülür.
Üçgende böyledir işaret olduğu yeri jeolojik yapısıyla tamamıyla ele alınması gerekmektedir
Dahası birbirini tamamlayan bir çok geometrik şekiller olmalı mezarı bulursun evet kadınezarı ama sonrasını araştırmasın bırakırsın eğer senin işaret sabit olsaydı çözülürdü kurbanın
Bu benim fikrim kimseyi bağlamaz yanlış anlaşılmasın

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
işaret şayet bir gömüye aitse,mezara aitse mesafe veriyordur