Üçgenler

baykan

Bilgili Üye
metafor uygulamıştır sen kaya gibi görüyorsun! anladınmı demek istediğimi
sayısal olarak 20 iyi
ustam hemen yakınında da kayalar var yani benim dedigim 20 25 mt o kadar uzagına çevresine baktım yani

deli firat

DOĞACI
Araziye hakim isen patika yoları araştır aynı bölgeye gelen iki patika yol varmı

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Kanal ile
kuyruk kısmı pareleldir

tabi bunlar birer gözlemdir
cihaz bu nokta istikametlerden biri ile parelel oldumu anlaki doğru yoldasın inş

baykan

Bilgili Üye
Kanal ile
kuyruk kısmı pareleldir

tabi bunlar birer gözlemdir
cihaz bu nokta istikametlerden biri ile parelel oldumu anlaki doğru yoldasın inş
Allah razı olsun ustam degerli bilgilerin için sizin gibi iyi anlayan biri olmadan kendi başıma orda çalışma yapmam.

kaynak

Allah razı olsun ustam degerli bilgilerin için sizin gibi iyi anlayan biri olmadan kendi başıma orda çalışma yapmam.
cümlemizden...

Yılan yürütür kardeşim...bunun otu dibinde bitmez malesef..
sana hak vermemek elde değil çözümü zor işaretlerdendir.

deli firat

DOĞACI
Yer zirve bir yer ustam ama üstü dümdüz ova gibi patika yol yok ustam.
Kardeşim işaretlerin dibinde olacak diye birşey Yok bu işaretler zirvede ise bu zirveye giden iki patika yol vardır mutlaka işaretleri doğru okursan bir kuyu olacak iyi çubuk ustası isen bulursun araştırmakta fayda var derim

kaynak

Kardeşim işaretlerin dibinde olacak diye birşey Yok bu işaretler zirvede ise bu zirveye giden iki patika yol vardır mutlaka işaretleri doğru okursan bir kuyu olacak iyi çubuk ustası isen bulursun araştırmakta fayda var derim
Kiremit parçalarınıda alanda dağılıp savrulmuş bu tepe baya verimli bir bölgeye benzer :)

baykan

Bilgili Üye
Sayın ustam öncelikle buraya giden mıcırlı bir yol var. Arabayla bu yoldan ta yılanın dibine kadar gidersin. Bu yol çok yokuş bir yoldur. Ve bu yılandan 300 yada 400 mt uzaktadır. Bu yol üzerinde kuyu zannetmiyorum ama idda da etmiyorum tekrar gittigimde bu yolu ve diger patika yoluda araştıracam. Çünku kuyu olması muhtemel yılan işareti için araştırmada fayda var. Eğer ki varsa ben onu çubukla yakalarım. Mezarın hangi yünde ne kadar uzaklıkta oldugunu az çok bilseydim odayı da bulurdum. Bu yer zirvede çok gösterişli bir kale yada yaşam alanının içinde. Hala yapıların mühteşem kesme taşları duruyor. Bu zirvenin etrafı hala kale gibi taşlarla örülü. Yarısı yıkılmış tabi. Ama içerde taş taş üstünde kalmamış hepsi yıkılmış yerlerde. Çok geniş bir alan küçük falan degil belki 20 belki de 30 dönüm arazi düşünün dümdüz bir zirve yer. Çok zengin bir yaşam olmuş kalıntılardan belli. Bu bilgilerin belki bir faydası olur diye yazdım. Yardımınız için sağolun selametle.

sandalci14

Operatör
kardesim nasil cubuk kullaniyorsun.ben tam verim alamadim.aluminyum ve pirincle bosluk