Üçleme ( Kutsal Üçleme - Teslis - Kutsal Ruh )

tbtbtbtb

Member
Selamın Aleyküm. Değerli Abilerim Kardeşlerim Saygıdeğer Forumdaşlar. Öncelikle Ramazan Bayramımızı En İçten Dileklerimle Tebrik Eder. Cenab-ı ALLAH'tan Bizleri hep birlikte nice rahmet aylarına kavuşturmasını temenni ve niyâz ederim. Saygı ve Sevgilerimle.

Değerli Forumdaşlar ; Uzun zamandır üzerinde bir nebze de bilgi sahibi olmaya çalıştığım
;

'' Üçleme - Kutsal Ruh - Kutsal Üçleme - Teslis - Baba,Oğul,Kutsal Ruh ''
ve böyle olmasını ümit ettiğim yeri sizlerle paylaşmak. Bilgi ve tecrübelerinizden istifade etmek isterim izninizle.

Bölge İç Anadolu Bölgesi. Zamanı ile
Roma - Bizans - Ermeni ve Hitit' lere kadar uzandığı belgelenen bir şehir diyebilirim.

Saygıdeğer abilerim kardeşlerim daha önceleri de dile getirdiğim üzere halen hiç birşey bilmeyen ve hiç birşey bilmediğini bilen bir kardeşiniz olarak Allah'ü Teala sağlık sıhhat verdikçe amatörce yoluma devam etmekteyim.

Değerli Forumdaşlar : Biz amatör kardeşlerini bu konu üzerinde fikir , görüş ve engin tecrübelerini dile getirir ise biz ham kardeşleri de pişip olacaktır inşAllah zaman ile.

Ekli dosyayı görüntüle 145946

Ekli dosyayı görüntüle 145947

Ekli dosyayı görüntüle 145948

Ekli dosyayı görüntüle 145949

Ekli dosyayı görüntüle 145950

Ekli dosyayı görüntüle 145951

Ekli dosyayı görüntüle 145952

Ekli dosyayı görüntüle 145953

Ekli dosyayı görüntüle 145954

Ekli dosyayı görüntüle 145955

Pscyhe

Engellendi
Valla guzel kardesim helal olsun diyorum baska bisey demiyorum..sitede bugune kadsr inceleyip baktigim konularda 1 numara oldun.resimleme konu anlatimi detaylar zevkle okudum tam derslik bi konu acmissin..bu kadar övgüden sonrsda tek eksigini soyleyecegim uzak cekim yapmissin suphelendigin yerleri yakin cekimde ekleseydin keske.bakalim bi isaret iz emare varmi.kapali magara dedigin alan dikkat cekici onundeki micirlara bakinca oda yada zemin alti mezar olarak dusunuyorum o bilgeye yogunlas yigmalarida incel..degerlendirilmesi gereken bir alan musaitte zaman harca buraya.cihaz yada cubukla bosluk tespoti yapmaya bak analizlerin konu anlatimin gibi olsun her detayi iyice incele ve kafa yor..dedigim gibi bosluk tespiti yapmadan iyice incelemeden islem yapmaya kalkma zamana emege yazik olmasin

tbtbtbtb

Member
@Pscyhe Ustam değerli Abim Kardeşim. Ben teşekkür ederim.. Aslında yakın çekim vs resim var fakat onu da şöyle dile getireyim saygıdeğer forumdaşım..

Ören yeri olarak belirttiğim yerde tek tek için ufak bir gezinti sırasında Bizans ve Ermeni Sikkesi ve bir kaç emareye denk geldim. O yüzden yakın çekim ve işaret olarak gözlemlenebilecek bir kaç resmi bilinçli olarak eklemedim diyebilirim. Başlığa dikkat çekmek ve Üçleme esasında ne yapmam ne şekilde yol izlemem gerektiğini Siz ve değerli Ustalarımdan bilgi edindikten sonra adım adım ilerleyerek nasıl bir yol izlenmeli pişerek olmayı isterim.

Diğer bir husus ise Saygıdeğer Ustam ; Üçleme - Teslis - Kutsal Ruh , bunda yapmam gereken eğer Üçgenimsi arazide boşluk bakmak ise ( ? ) bir yerinde boşluk buldum hatta kroki ve ölçülendirmesini kendimce yaptım. Fakat bunu paylaşarak değerli Ustalarımın görüşlerini gözardı etmek ve fikirlerinde yanıltıcı yönlendirme olarak saygısızlık yapmaktan çekindiğim için eklemedim. Çubuk konusunda pek tecrübem yok bunun korkusu da hat safhada çaktırmayın lütfen :)

Pscyhe

Engellendi
Teslis konusunda sen agaclarin oldugu yerden suphelenmissin bu konudaki bilgim ucgenin kollarini olcup ucgenin merkezini bulmaya bak en etkin ve etkili yontem budur.ucgenin merkezi hedefin olmali o yuzden cihaz yada cubukla bosluk bakilmasini tavsiye ettim..elinde tespit yapabilecek cihaz varsa cubuga gerek yok guzel kardesim..ama benden bir tavsiye istersen cubukla ilk tespiti yapmaya bak..ben arazide ilk once cubukla dolasir tespit yapar analizini yapar daha sonrada garanti olsun diye cihazla kontrolumu yaparim etkili bir cozum kullanmada fayda var..

tbtbtbtb

Member
@Pschye

Ustam engin bilgi ve tecrübeleriniz bulunabilecek hazinelerden daha kıymetlidir teşekkür ederim..

Bahsettiğim kroki ve naçizane çubukların beni götürdüğü yeri bu şekilde gözlemledim. Siz ve değerli Ustalarım Forumdaşlarımın bunlar hakkında ki görüşlerini ve de fikirlerini bilmek ve öğrenmek isterim. Saygı ve Sevgilerimle.

Ekli dosyayı görüntüle 145975

Ekli dosyayı görüntüle 145976

Son düzenleme:

timur964

konularim
SUPER bu konu hit olur eline sağlık çok güzel anlatmışın detay çok yarından itibaren ilcelerim .. hayırlı bayramlar

tbtbtbtb

Member
timur964 Değerli Ustam Saygıdeğer forumdaşım Hayırlı Bayramlarımız olsun.

Engin bilgi ve tecrübelerinizi nasıl ve ne şekilde bir yol izlememiz gerektiğini müsait olduğunuz bir zamanda Siz ve Diğer Abi-Kardeşlerimden bekliyorum inşAllah.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kadeşim sana gereken bilgiyi ustalarimla ben akşam vereceğim inşallah
Bayramın mübarek olaulsun kurbanım

tbtbtbtb

Member
Kafkaslı Değerli Ustam Hayırlı Bayramlarımız olsun inşAllah.

Sevdiklerimizle, sevenlerimizle olalım inşAllah..
Siz ve değerli Ustalarım değerlendirip gereken bilgileri bizlere aktaracaktır Allah'ın izniyle.

Saygı ve Sevgilerimle.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esselamualeykum
Sen ne muhabbetli bir
Kardeşimsin sana kalpten bir muhabbetim oluştu mübarek
Beni konuma etiketle kurbanım