Ussstaaaalar bir yardım size zahmet bu garibee

sepetkaya

Editör
Burdan kuş görünür canlı nedir ne değildir Allah bilir.Canlı gören söylesin yada net fotolar paylaşsın.
Root ve kaynak usdatlar Mirkut ustaya tarif ettim yani cevap yazdık'ta görmedi sanırım.. elinize sağlık sabahtan beri konu sahibine bahsettiğim kuş ve yavrusunu guzel çekmışsınız, eğer orada konu sahibinin dediği gibi bir haç (+) var ise â￾¤ï¸￾ kalp var ise birbirini tamamlayan kuşlarla alakalı bir işaret olduğu kanaatindeyim, eğer yerinde yeller esmiyorsa... :)

sepetkaya

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 232661 Mirkut ustam kuşu kareye aldım.Sanırım onu diyorlar.Usta sormuş kimse ilgilenmemiş.:(
üstadım yanında muhtemelen yavrusuna var, hemen yanında solunda, ayaklarına bakarsan ikisininde ayakları çatal yapmış.. bariz kuş.. kalp ve haç'ı ben görmedim, varsa bayan mezarına delalet eder, ve oda kapalı kapılar ardındadır naçizane fikrim..

Boş beleş1

Member
Haç attığım diğer resimde ustalar uçunca iç içe girmiş halkalar vat

Boş beleş1

Member
kaynak ustam saolasın Gerisi bende ustalarımının agzına sağlık yerde oynanmış bir yerde yok hep ben ugrastım

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eger o kussa baktigi yonde ortalama 15 adimda hafif tumsek yada yigma yada sekilsiz bir tas v.b birseyler olmali. Eger varsa yani kussa tepelerdede islerin var. Selametle kal

Boş beleş1

Member
Ustam diğer resimler yok suan adam suretleri kalp oyması bayaga büyük üzerinde hac işaretleri ve ok burası beni çok ugrastıracak adam bir adama bakıyor baktığı adam haça bakıyor resimi olan 3tane sunu canagı bayaga büyük bunlarda aynı mevki araları 100 150 mt uzun iş

R00T

Profesyonel
Co Admin
Şimdi ustalarım bence mevki ve işaretler ve anlatılanlar çok güzel düşünceler bende uyandırdı.Sanırım sizlerlerde de öyledir.Çünkü güzel işlere benziyorlar.Ama işte fotoğraflama olmayınca etrafı görmediğimizde tıkanırız.Bu işaretlere güzel de fotoğraflama gerekir bence.

Boş beleş1

Member
Ustalarıma tekrardan teşekkür ederim ayrı ayrı başka formlar gibi üstnkörü yorum yapmak için yapılan yorumlar değil bunlar kıymetli