Üstadlar bu mühürün değeri nedir kaç yıllıkdır yardımcı olursanız sevinirim...

Gralmik

Yeni Üye
Üstadlar bu mühürün değeri nedir kaç yıllıkdır yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
kardes orjinal parca seninse bol nasipler.1700 lu yillardan kalma.yok arkadasimin askisin muhabbeti ise aracilik yapma zan altinda kalma kendininse muzeciye yada kaliteli antikaciya fikir danis maddiyat anlaminda

Gralmik

Yeni Üye
Üstad ben müzeye teslim etmeyi düşünüyorum antikaçılara götürsem başım agrırmı yoksa direk müzeyemi teslim ediyim ? yardımın için çok teşekkürler

Mal bulanındır

muzeye senin olduguu na dair birsey sunmalisin.onlardanda inceleme amacli teslim alindigina dair kagit iste kafandan bir sure bic cevap gelmezse malimi istiyom geri de....yok derlerse sikayet et

Gralmik

Yeni Üye
üstad başını arıtıyorum kusuruma bakma son bir soru daha. ne gibi bir belge sunmalıyım müzeye ?

Pes

Aktif Üye
Kardeş bu tarihi eser değil müzeye teslim etmek zorunda değilsin Osmanlı dönemine ait bir mühür. Çok güzel çıkmış tüm malzemeleri ile . Ben çok beğendim istersen internetten bile satabilirsiniz. Sorunsuz ürün hayırlı olsun

Mal bulanındır

notere git ..olmus bir dede yada nenenin buyuklerinde olum kagidi vardir..olum belgesi ile noterde bunu bana birakti adima tastik ettircem sekliyle semaliyle cinsiy le.de onlar 100 tl ye adina bu mali tasyik ederler sende fotokopidini ver muzeye

Gralmik

Yeni Üye
işte bu beni sevindirdi üstad :D sizce ederi nedir ben hiç anlamıyorum gerçekten satmak istesem fiyat aralığını ne demem gerek ?

Mal bulanındır

Kardeş bu tarihi eser değil müzeye teslim etmek zorunda değilsin Osmanlı dönemine ait bir mühür. Çok güzel çıkmış tüm malzemeleri ile . Ben çok beğendim istersen internetten bile satabilirsiniz. Sorunsuz ürün hayırlı olsun
kardes 1830 dan asagi tarihli hersey bas agritir

Pes

Aktif Üye
Gralmik heyecan yapan babalar
Okadar değerli bı malzeme değil : )