Üstadlar merak ettiğim denk geldiğim birşey hakkında cevap almak istiyorum bilenlerden

Sevket0011

Yeni Üye
Köyde dere boyu dolaşırken dereden 15 20 metre mesafede düz bı alanda kayalar vardı çok büyük degillerdi parça parça fakat dağınık bir kayanın üstüne oturayım dedim bir çizgi gözüme aldı alt kısmına doğru biraz yosunlanmisti kazıdım iki tane biri çapraz üst kısmında küçük x diğeri alt capraznda büyük X fakat büyük olanın bir bacağı aşağı doğru uzun kayayı kaldırdık bı şekil yerinden altindan düz şekilde 2 tane kaya parçası çıktı ama toprak falan hiç yok onlari da alınca altta üst kısmı görünen bir kaya daha çıktı daha irdelemedim koydum kayayı üstüne daha sonra tekrar oturayım dedim biraz düşünim diye arkamı döndüm farkettim derenin hemen 2 3 metre bana doğru olan kisminda 5 tane aralıklı olarak çok yaşlı büyük ceviz ağaçları ve bunların tam.karsisinda ortada yer alan kocaman bir ceviz ağacı ve ceviz ağacının gövdesinde birdelik açılmış iki tane yan yana olan siyah siyah sıvılar akmisti oturdugum kayada bu ceviz ağacının hemen arkasında bı metre falan capraznda kalıyor acaba burda bişey olma ihtimali varmı

Metalicvoice

Operatör
ihtimal var.
bahsettiginiz kayadan kaldirdiginiz kayadan ceviz agaclarindan ve bolgeden bolca resim cekip yukleyin bu konuya ona gore yorum alirsiniz ustalardan...

Sevket0011

Yeni Üye
ihtimal var.
bahsettiginiz kayadan kaldirdiginiz kayadan ceviz agaclarindan ve bolgeden bolca resim cekip yukleyin bu konuya ona gore yorum alirsiniz ustalardan...
O an çok durmadım orda bı telaş sardı resimde çekmeyi unuttum onun pişmanlığı içimde kaldı