Ustalar acil bakarmisiniz lütfen

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
2. foto bu kayanın bahsettiğimiz yüzü değilmi .Bak yığmalar özellikle doldurulmus oraya ve göreceksin bu kayanın parçaları hepsi.

aykut01

Member
orjinalide ayni hocam panorama cekim yaptik kayayi komple alabilmek icin ama keskin koseler var oda gozumde canlandi tebrikler :)

kazama

Bu en son attıgın fotoda is lenmiş yerler varya (siyahlaşmış) onlar neydi sen yakından görmüşsün .Sanki karanlıgın içinde üçgen mi , A mı bişe gözüüküyor dikkatli baksana bi .göremessen işaretleyim

aykut01

Member
Bu en son attıgın fotoda is lenmiş yerler varya (siyahlaşmış) onlar neydi sen yakından görmüşsün .Sanki karanlıgın içinde üçgen mi , A mı bişe gözüüküyor dikkatli baksana bi .göremessen işaretleyim
simdi farkettim bende o siyahlik yosunlarin yanmasiyla olusmuz ama A yi simdi farkettim

kazama

Zaten benim düz kesim yer dediğim tarafı tam burası işde sen üstü kanal demiştin bu resimde gözüküyo açıkca .
Çizdiğim yerde anormallikler var renk farklılıgı, kabarık lık fln ,,sıvama gibi orası yaw
Birde kanalın tam oraya yapılmıs olması güzel bence burası olabilir .
O kanal o yüzeye üstten su akıpta orayı aşındırmasın zamanla açmasın diye yapılmıstır

aykut01

Member
Zaten benim düz kesim yer dediğim tarafı tam burası işde sen üstü kanal demiştin bu resimde gözüküyo açıkca .
Çizdiğim yerde anormallikler var renk farklılıgı, kabarık lık fln ,,sıvama gibi orası yaw
Birde kanalın tam oraya yapılmıs olması güzel bence burası olabilir .
O kanal o yüzeye üstten su akıpta orayı aşındırmasın zamanla açmasın diye yapılmıstır
yani giris ordan mi demek istediniz bu arada emekleriniz icin cok tesekkur ederim

kazama

Ben tesekkur ederim , Keske evet orası omuzla gir içeri diyebilsem .
İhtimalleri değerledirdik birlikte ,sana düşende uygulama yapmak denemelisin bence ,
Kaya çok büyük Girişinin nasıl kapatıldıgını gözünde hesap et nasıl bi kapı olabilceğini .
Bak sana dikkatimi çeken bi yer daha var yıgmaların orda onuda paylasıyım zaten zorlamıslar kırmıslar kösesini .

aykut01

Member
Bana en mantıklı ordaki taşları aldıktan sonra girişn ortaya cıkacağı direk kayada değildir gibi geliyo ama bi değerlendireyim

aykut01

Member
Tam net değil fotoda ama orda küçük taşlar cok sanki kapata kapata cıkmışlar gibi