Ustalar acil yardim

0ttomans

Yeni Üye
Daha yeni yegen yolladi gidicem detayli foto illa atarim lakin gittigimde nerelere bakayim bi yardim ederseniz sevinirim ustalar video atiyorum

https://vimeo.com/331228248

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Evet eşkiya işine benzeyen işaretler var.Put yani haç.Psitol tabanca patlamamış sanırsam görüntü net değil.Ve harita - kroki kaya .Yani şifreleme.Bunların ayrıntılı net fotoları gelmeli ki işaretler orjinal mi değil mi netleyelim ustalarla beraber.Orjinal ise zaten çok güzel yerdesin bil.

Eşkiya işareti.. Gittiğinizde kayaya zarar vermeden temizleyin ve fotoğraflayın her açıdan

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ermeni işareti kardeş bilgiler güzel toparlanır sunum yapılırsa ya nasip denilir inş

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
kaynak ustama katılıyorum. Ermeni işi olup fotoğraf ile süslenir güzel bir sunum yapılırsa, soyulmamış ise de ekmek çıkar inşallah.
Çevrede güzel bir su gözesi de olmalı. Tabancanın usulünü sitedeki konulara aktardım.
Ordan okuyup öyle alana geçiniz. Yarım metre -80 cm’lik bir işi var.
kroki taşını çekerken çevrenin kuş bakışı halini de oturtmaya çalışın.
şüpheli yerleri de es geçmeyin.
Kolaylıklar diliyorum..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Zaten eşkiyaların büyük bölümü gayrimüslimdir.Geriye kalanıda devşirilenlerden çıkmıştır.Müslüman eşkiya işi ise bu şekil değildir.Elbette eşkiya olmuş Ermeni bu işareti yapacaktır.Volçan dahi gayri müslim olduğu için inancında neler kutsal ise onlarla hareket etmiştir.Ekleme olarak savaş araç gereçleri olacaktır elbette eşkiyada.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Alan güzel. inşallah gittiğinizde de resimlemeyide güzel yaparsanız.
Silâh olan kısmı netleştirmek gerek

Storm

Editör
Tabancanın yanındaki ve ucundaki murc izi mi matkap işi mi ustam buna dikkat edin

poseidon2023

Uzman
bu videoyu yegeninmi cekmiş kendim cektim derse git diyertürlü gitme

tufan

Yeni Üye
bunasıl bi video çekme arkadaş okadar hızlı çekiyorki birçok ayrıntı kaçıyor orda,ayı resmi var orda gizli yüz var gördüğüm,tabanca ve haçın haricinde kimbilir daha neler var...Yosun tutmuş yerleri güzelce yıpratmadan temizleyin güzel resimler atınki ustalar daha iyi yorumlasın