Ustalar acil!!!

krl

Member
Ustalarım bi arazim var arazinin icinde 5 yada 6tane ufak tepelik var tepeliklerin uzerinden zipladiginda alttan bariz derecede boşluk sesi geliyor tahminim oda mezarlar ve arazimde daginik bi sekilde küp kırıkları var bazı kayalarda yuvarlak oymalar var ufak tepeliklerden birini kazdım ve sunlarla karsilastim küllü toprak cikio yanmış taş hayvan çeneleri disleriyle beraber. Net resimlerim yok yuklesemde anlasılmaz lütfen anlayan ustalarımdan ricamdır ilgilenebilirlermi

mayhem

Co Admin
Co Admin
Oymaları yüklesen daha net cevaplar gelir Bu şekilde benim fikrim eski bir yaşantı alanı ev odalar ahır gibi tabak çanak küp kırıkları çıkabilir . oymalara bakmak gerek

ragıp

Uzman
@krl
metal dedektörünüz var mı?
mezar içinden çıkan kül veya toprak ve bzeri toza ne yaptın?
hiç bir değer yok muydu?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Murç izleri var ama benim fikrim mezarla alakalı değil daha çok kaya koparılmak istenmiş gibi geniş açılı yokmu resim varsa ekle konuya krl .

krl

Member
@krl
metal dedektörünüz var mı?
mezar içinden çıkan kül veya toprak ve bzeri toza ne yaptın?
hiç bir değer yok muydu?
Ustam cubugum var onunla baktim metal dedektorum yok ates cimaran taslar var yarim metreden sonra kesik kesik korktum karismadim

krl

Member
Murç izleri var ama benim fikrim mezarla alakalı değil daha çok kaya koparılmak istenmiş gibi geniş açılı yokmu resim varsa ekle konuya krl .
Genis capli resim malesef yok ustam resimler tam cikmio ama oyuk dedigim gibi 3 yada 4 cmlik bi oyuk

ragıp

Uzman
Ustam cubugum var onunla baktim metal dedektorum yok ates cimaran taslar var yarim metreden sonra kesik kesik korktum karismadim
mezarın içini açtıktan sonra, o kül ile siyah toprak ile kaçtane yüzük, küpe, kolye attın acaba?
mezardan heykel çıkmasını beklemiyordun herhalde

en azından bu gibi durumlarda, mezar içindeki bütün toprağı, topla, çuval ile eve taşı ve ele
mercimek tanesi kadar paralar mevcut. atlamış olabilirsin

selametle
,

krl

Member
mezarın içini açtıktan sonra, o kül ile siyah toprak ile kaçtane yüzük, küpe, kolye attın acaba?
mezardan heykel çıkmasını beklemiyordun herhalde

en azından bu gibi durumlarda, mezar içindeki bütün toprağı, topla, çuval ile eve taşı ve ele
mercimek tanesi kadar paralar mevcut. atlamış olabilirsin

selametle
,
Ustam ben mezarı acmadim bilgili olan birine danisip ole acayim dedim hani ugrasmaya degermi gibisinden izlere soruyoorum