Ustalar bilgi lütfen

Efecan83

Member
usta aslinda bekledigim yorum buydu,diger ustada kendi bakış acısıyla yorumladi sagolsun tesekkur ediyorum sizlere..

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
usta aslinda bekledigim yorum buydu,diger ustada kendi bakış acısıyla yorumladi sagolsun tesekkur ediyorum sizlere..
Bakış açısı değil görünen gerçekleri yazıyorum.Tabi nihai karar size aittir.Tabak %85 yeni yapım.Diğer paylaştıklarınız sahte.İstediğiniz yere gidip sorabilirsiniz.Aksi bir cevap duyamazsınız.Ağız kapalı burun deliği nerde kandil gördünüz ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
eee noolaacaadi.ac ayi oynamazmis.maddi kazanim olmicaksa bufeyemi koycaz
kimse tok saticiyi oynamsasin antika doga cicek bocuk sevgiside biyere kadar.herkes refahli yasamak ister...götur usulunce degerlendir muzeyemi antikacimi naylon legenciyemi vercen ver saglam biyolla ekmeene bak

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Eywallah vakko ustam. Ben burda sizler tarafindan tüm yazilanlari dikkate aliyorum işi ehline soruyoruz sonuçta..
Ustam diskus bile farklı kandil üzerinde.Şimdi burada her gelen görsel için detaya girersek yandık.Nihai karar sizin mal sizin sonuçta.Bizim haricimizde istediğiniz yerden bilgi alabilirsiniz en doğal hakkınızdır..Gönül ister nadide olsun bulduklarınız.Kahrolası roma?