Ustalar bir el atar misniz?

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı ustam küçük oymaların ikisi de delik gibi görünüyor. Gittiğinde yanında bir yılan kamera götür mutlaka. İnternette araştır bulursun 2-3-5-7-15-20 metre olarak çeşitleri mevcut ama ben bir tane android telefona bağlanabilen 5 metrelik aldım gayet güzel çalışıyor. ucunda led ışıkta var geçen bizim mutfak lavabosu tıkanmıştı bi saldım içine herşey teledondan görünüyordu ayrıca su da geçirmedi. sana da tavsiye ederim. kaya boşlukları kuyu içlerinde ulaşamadığın yerlerde sal içeri bağla telefona al görüntüyü :) demem o ki o delikler kapanmış ise açarsın açık ise de içeri salar ona göre işlem yaparsın ama delik oldukları belli. rast gele ustam :)
Halledeceğim inşallah. Benim de aklımda vardı bir yılan kamera. Bakmam gereken başka noktalar da var. Lakin kime güvenip de iyi bir yılan kamera alacağımı bilemedim. Beklemedeyim. Hazır dolar düşmüş alsam mı diye de ayrıca düşünüyorum. :) Beş metre yeterlidir. Tavsiye isterim. Buradan yahut özelden yazarsan memnun edersin ustam.

Sevgiler.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam bende Geek diye bir android uygulaması var oradan 5-10 parça eşya aldım ucuza geldi. lazer pointer, el feneri, full donanımlı gaz maskesi, tepe lambası, kısa çaplı bir dedektör, mini el dedektörü, professional aks 3d ve 5 m lik yılan kamera hepsi kdv kargo herşey dahil 2500 tl ye geldi. Biraz geç geldi (2 ay) ama sağlam malzeme çıktı. İleride bir gün belki lazım olur diye aldım :)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ustam bende Geek diye bir android uygulaması var oradan 5-10 parça eşya aldım ucuza geldi. lazer pointer, el feneri, full donanımlı gaz maskesi, tepe lambası, kısa çaplı bir dedektör, mini el dedektörü, professional aks 3d ve 5 m lik yılan kamera hepsi kdv kargo herşey dahil 2500 tl ye geldi. Biraz geç geldi (2 ay) ama sağlam malzeme çıktı. İleride bir gün belki lazım olur diye aldım :)
İyiymiş. :) Hayırlı ve kazasız belasız olsun. Ben de bir bakayım belki böyle toplama şansım olur. Olmadı biraz ararştırırım. Öyle karar veririm. Malum buraların (Ağrı) kışı uzun sürer. :)

Sevgiler efendim. Uyuma vakti. :)

poseidon2023

Uzman
çalışma yapılan yerde yapı var zaten boşluk tespiti yapıp koludor tünel olmalı uçurum tarafıntan ğiriş araman gerekiyor

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
çalışma yapılan yerde yapı var zaten boşluk tespiti yapıp koludor tünel olmalı uçurum tarafıntan ğiriş araman gerekiyor
Güzel bakış açısı. Yorumun için teşekkür ederim. Bunu da değerlendireceğimden emin olabilirsin.

Sevgiler.