Ustalar bu horasanmidir yardımcı olurmusunuz...

Filamingo

Yeni Üye
Evet hala ordayız ustaların sözlerine göre hareket ediyoruz ama giremiyoruz artık horasan mi değil mi boşa mı uğraşıyoz bilgi almak istedik

akyol

Bilgili Üye
dostum bu konuda bir çok usta sizden farklı yönlerde resimler istemişti hatta bende çocuğun tam karşısını koltuğun nereye baktığını sordum ama sizden ses çıkmadı konunuz gerilerde kaldı bence yeni ve detaylı fotograflarla birlikte çözüme ulaşmalıyız koltuk taşının malı hemen önünde olmaz önünde düzlük olur oturduğun zaman gözüne takılan bir tepe olur yığma olur ama önünde olaçağını zannetmiyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu resim paylaşılır işaretleyip çizilmiştir çocuğun olduğu yerler. Aynı konumu bu. Yorum yapanlar hatırlar

Filamingo

Yeni Üye
[video=youtube_share;S-NhgFPBtTk]https://youtu.be/S-NhgFPBtTk[/video]

denizci17

Member
Ustam burası nekropol ve ayin yerindesin.Kırmızı çerçeveyi yokla.Burda boşluk ve metalli boşluk bakacaksın.Kaya mezarlar yakında.

Filamingo

Yeni Üye
Ustalar etrafta çok sayıda yuvarlak ve kare oymalar var ve verilen akıntıların hepsi horasan mi die sorduğum yere geliyor ama çok sert hiç bir şey girmiyor

akyol

Bilgili Üye
dostum peki orada boşluk ve değerli tespiti yaptınmı yaptıysan neyle yaptın yapmadıysanda yapmanı öneririm bu horasan harçı dediğin yerle ilgilenmene sebep olan şey ne nasıl karar verdin buradan başlamaya

denizci17

Member
Kaya mezarları.Tokmakla yoklasan sonuç alırsın.Her murç deliği mezarı simgeler.Ay şeklinde oyma ateş ocağı.Yakıyorlarmış ölüleri

Filamingo

Yeni Üye
El yapımı bi aletle bakıldı 3 odalı tahtlı kral mezarı dendi ve 1.5 metre kalinliginda horasan dendi ama parcalayamiyoruz ve burda toprakla karışık altın tozu bulduk