ustalar dediğiniz gibi alanın geniş fotolarını çektim..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
orc341 kardeşim.. şurada işleme başla demek kolay 1 şey değilken.. tespitlerin neydi bukadar emin oldun ışlem yapmaya başladın ..

orc341

Yeni Üye
aslında kesin bir tespitim yok yandaki merdivenlerden yola çıktım ve oranın koltuk oldugunu düşündüm ve ilk defa bu tarz bir işle ugrasıyorum nasip kısmet dedim ve basladım

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
orc341....

Sevgili kardeşim evet sizin burada bir tespitiniz yok lakin resimler üzerinde bir gizleme var ve hedefiniz bu kaya .dikkat eder iseniz iki koltuk var ve biri sağdan biri soldan kol dayamalı ve ikiside buraya hedef. Yalnız izah eder iseniz sevinirim bu kayadaki ince dedayların üstüne neden pus çekildi. Niye gizlendi Yada size bu fotoları başkası verdide sizinmi haberiniz yok böyle bir işlemden
Ekli dosyayı görüntüle 236918Ekli dosyayı görüntüle 236919Ekli dosyayı görüntüle 236920

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
aslında kesin bir tespitim yok yandaki merdivenlerden yola çıktım ve oranın koltuk oldugunu düşündüm ve ilk defa bu tarz bir işle ugrasıyorum nasip kısmet dedim ve basladım
allah kolaylik versin..insallah muaffak olupta emeginin karsiligini alirsin..ayrintili bakip doneyim faydamiz dokunacak bir durum varmi diye

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
burada antik mezarlık varmış
en kalitelisinden lahitler falan onlardan geriye kalanlar bunlar

orc341

Yeni Üye
fotoların hepsini kendim çektim herhangibi bir puslama falan yapmadım benim burada nereye bakmam lazım yardımcı olurmusunuz şekillerden bişey anlamıyorum bu yüzden inceleme yapmam pek bişey değiştirmez ancak sizin yardımlarınızla bir sonuca ulaşabilirim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
orc341....

Sevgili kardeşim evet sizin burada bir tespitiniz yok lakin resimler üzerinde bir gizleme var ve hedefiniz bu kaya .dikkat eder iseniz iki koltuk var ve biri sağdan biri soldan kol dayamalı ve ikiside buraya hedef. Yalnız izah eder iseniz sevinirim bu kayadaki ince dedayların üstüne neden pus çekildi. Niye gizlendi Yada size bu fotoları başkası verdide sizinmi haberiniz yok böyle bir işlemden
Ekli dosyayı görüntüle 236918Ekli dosyayı görüntüle 236919Ekli dosyayı görüntüle 236920
kardes buralarda dardanos ve Root ustalar ile hemfikirim.oldugu olacagi budur.buralar sana kaafi gelir. bol nasipler

Turko

Uzman
işlem yaptığın nokta derinlik kaç mt desin ?