Ustalar ne anlatmak istiyor bize

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Daha öncede açılmıştı sanırım bu konu,yanılıyormuyum?

Garanfil

Member
Daha öncede açılmıştı sanırım bu konu,yanılıyormuyum?
Ben bi arkadaşımla beraber araştırma işindeyiz bizim diğer hesap engellendi neden olduğunu bilmiyoruz bu yerlerle halen uğraşıyoruz yorumlar bizim için değerli

Cann

Editör
Çevre de neler var bulunduğu alanda nasıl yapıya sahip.

Metalicvoice

Operatör
Hatırlıyorum bu konuyu. Enson ermeni kişi gömüsü olduğu ön plana çıkmıştı. Kendine özgü kişisel işaretler. Bi tarla/bahçe konusu geçmişti sanırım. Şurayı temizle burayı yakın plan çek demişti ustalar. Ama aynı resimler hatta eksik resim var. :)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ben bi arkadaşımla beraber araştırma işindeyiz bizim diğer hesap engellendi neden olduğunu bilmiyoruz bu yerlerle halen uğraşıyoruz yorumlar bizim için değerli
Üçüncü resim üzerinden bir yön bilgisi verirmisin

Garanfil

Member
Yaa onları konuştuğumuzu tam bende hatırlamıyorum ama bu ara daha fazla meraklıyız burası bi şehrin zirvesi gibi düşünün yaylaların zirvesi yerleşke yok

Garanfil

Member
Hatırlıyorum bu konuyu. Enson ermeni kişi gömüsü olduğu ön plana çıkmıştı. Kendine özgü kişisel işaretler. Bi tarla/bahçe konusu geçmişti sanırım. Şurayı temizle burayı yakın plan çek demişti ustalar. Ama aynı resimler hatta eksik resim var. :)
Pardon yanlış konuya yazdım bizim için asıl konu engellenen hesapta açtığımız konu neler bulalım burada olan konuya cevap yazdıydım