Ustalar Ne Olduğunu Çözemedim

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Usta hoş geldin..
Keşke girişinden itibaren resimleseydin!
Bir kült alanı burası. Ayn mekanı diyeceğim ama kapısı çok dar. Ana galeriye benzemiyor. Lütfen duvarı arkan alıp resimler misin genişliğini ve karşısını görelim. Ona göre net bir şey söyleyelim. Ayrıca burayı sen açmadın sanıyorum, değil mi?

Walter White

Member
@eser34
Öncelikle hoş buldum ustam.
Burası bizim daha çok ahır olarak kullandığımız bir alan biz açmadık.

Son düzenleme:

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Devşirme taşlarla yapılmış ve süs işlemeli kayada orjinal duvarında olsaydı işleme süslemenin tamamını görebilirdik.

Walter White

Member
Devşirme taşlarla yapılmış ve süs işlemeli kayada orjinal duvarında olsaydı işleme süslemenin tamamını görebilirdik.
Usta ne dediğini tam anlamadım yani kayda değer bir şey yokmudur süs olarak olarak kullanılan bir yerdenmi getirilmiş.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Usta zemin kayalıktır.Bu oyma zeminde kapının tam ortasında yapılmış.Gerekirse derinliğini,genişliğini veya istediğin açıdan fotoğrafınıda çekebilirim.
Dediğim gibi ikişer adım geriden 3-4 kare bir resim çekersen daha iyi olacaktır.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam bu dikdörtgen oymada bu gönderdiğim alanın ortasında sabit.
Ekli dosyayı görüntüle 303420
Güzel bir oyma.
Mahzen der!!
Uzakta değildir girişi.
Yön veren bir argüman yoksa daraldığı yöne doğru boşluk bakılır. Girişi sallanarak veya daha çok merdivenli olacaktır. Merdivenli ise ⛔⛔⛔ Aman dikkatli ol 3. Basamak veya tavanında tuzağı vardır. Boş odayı bulurdan içeriden geçmeli dolu odası vardır. Boş odada muhakkak duvar kontrolü yap, dolu odaya geçiş duvardadır!!