Ustalar Ne Olduğunu Çözemedim

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam ayriyetten bizim evin avlusunda eski bir kuyu var ama ne kadar eski tam bir bilgim yok bu kuyunun bu oyma ile bir bağlantısı olma ihtimali varmı. Oraya bakmamız gerekiyormu.
Aynı avlu içinde ise bu elbette ki bakmak lazım. Resimlersen iyi olur. Örmemidir kuyu?

Walter White

Member
Ustam kuyu 1 metre örme içine indim ama pek kayda değer bir şey yok gibi ama sen daha iyi bilirsin tabiki elimden geldiğince resimlemeye çalıştım.

Ekli dosyalar

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Konum olarak nerededir bu? Ustam yüzeyden de çekseydinya bir kaç resim. Kilisenin neresinde bu kuyu? Eski ağaçların neresinde kalıyor?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam kuyu 1 metre örme içine indim ama pek kayda değer bir şey yok gibi ama sen daha iyi bilirsin tabiki elimden geldiğince resimlemeye çalıştım.
Estğf. Ustam Yaradan bilir biz kimiz?!!
Eski bir kuyu. O son resimde ki taşın üzerinde bir figür yok değil mi? Cihaz tuttun mu üzerine ?

spyfrs

Moderatör
Moderatör
1 (6).jpg

bu işaretlediğim taş farklı göründü gözüme üstünde işaret varmış gibi ve diğerleri yassı üst üste konmuş bu yuvarlak bir taş kuyuda tekse bunun arkasını kontrol etmekte fayda var

Walter White

Member
Estğf. Ustam bizimkiler de öyle sorma. Teknolojiyi yakalamak çok zor.
Şimdi ustam o kapının arkası dediğin yerden boşluk alabiliyor olman gerekli. Burada işte işin içine teknoloji ister istemez giriyor. Ya da çubuk kullanmayı biliyorsan boşluk tespiti usta. O giriş oralarda bi yerde .
Ustam hayırlı günler. Boşluk bak dediğin yere yakın sinyal aldığım bir yerde çalılma yaptım. Çalışma yaptığım yerde kül rengi bir toprakla karşılaştım ve onu takip ettim ve çok sayıda kırık küp parçaları ile karşılaştım sonunda kayaya ulaştım kaya biraz farklı olduğu için sana resimlerini göndermek istedim ne amaçla kullanıldığını merak ettim.

Ekli dosyalar

• 957.6 KB Görüntüleme: 72
  • 1.1 MB Görüntüleme: 78
  • 942.1 KB Görüntüleme: 74
  • 970.5 KB Görüntüleme: 66
Moderatör tarafında düzenlendi:

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Adeta bir kapak gibi görünüyor. Rastgele

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam hayırlı günler. Boşluk bak dediğin yere yakın sinyal aldığım bir yerde kazı yaptım. Kazı yaptığım yerde kül rengi bir toprakla karşılaştım ve onu takip ettim ve çok sayıda kırık küp parçaları ile karşılaştım sonunda kayaya ulaştım kaya biraz farklı olduğu için sana resimlerini göndermek istedim ne amaçla kullanıldığını merak ettim.
Eldiven ve de maske kullan. Gaz olma ihtimali yüksektir
⛔ ÖNCE EMNİYET ⛔ LÜTFEN ‼‼
Cihaz tut bakalım oraya boşluğu veriyor mu?
Açtın diyelim aşağı inmen gerekti.
GİRDİĞİN YERDE MUHAKKAK BİR KİŞİ OLSUN.❌ DIŞARIDA SENİ BEKLESİN❌
IŞIK KAYNAKSIZ GİRME. DIŞARIDA Kİ KİŞİ İŞE IŞIK-SES İRTİBATIN OLSUN MUHAKKAK‼

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam hayırlı günler. Boşluk bak dediğin yere yakın sinyal aldığım bir yerde kazı yaptım. Kazı yaptığım yerde kül rengi bir toprakla karşılaştım ve onu takip ettim ve çok sayıda kırık küp parçaları ile karşılaştım sonunda kayaya ulaştım kaya biraz farklı olduğu için sana resimlerini göndermek istedim ne amaçla kullanıldığını merak ettim.
2m. yi. buldu mu bu çalışılan alan?