Ustalar okm evolotionla aldığım grafikler var yardımcı olursaniz sevinirim .

adil_e

Aktif Üye
arkadaşım data verisini görmek lazım. bu şekliyle benim diyebileceğim tek şey kırmızı yerler için yoğun mineralli yada madenli bir yer.

Kzm_dnz

Yeni Üye
Sagolun hocam . Metal için düz bir geometri k şekil almalı demişlerdi. Şekillerde düz olunca paylaşıp sormak istedim

poseidon2023

Uzman
çakmak var olurmu

makina seninmi birileri sana cekim yapmayamı geldi

poseidon2023

Uzman
Ekli dosyayı görüntüle 218825

Ekli dosyayı görüntüle 218826

1 alan tarama yada cubuk kullan boşluk tespit et içinte metal tespit et sonra makinanla boşluk üzerinde cekim yap bu makinan ile şüpenendigin yere bakarsın yada buraya bak derler oraya bakarsın mazeme oda yanda kalır yok deyip gidersin

2 büyük alan da cekim yapmıcaksan adım ayarı ile oynama 10 /10 ayarda bırak

3 cekim yaparken her zaman güney küzen den başla cekime kırmızı cekimin köşelerinde kaldıysa tekrar cek yeri ortala kuzeyden cektiysen teyit cekimi deriz güneyden de cekim yap aynı yerde üc dört cekimyap

4 rekler koyu yeşil ham toprak işlenmemiş el deymeyen acık yeşil acılıp kapatılmış koyu mavi su acık mavi boşluk parlak mavi kaya mermer sarı kosit gaz kırmızı deyerli metal altın gümüş bakır

oku kafana takılanı sor

poseidon2023

Uzman
yukardaki sayılar ile oynadıgı için bu şekilde gösteriyor Turko agaa

Ekli dosyayı görüntüle 218839

orjinal 3d purogram bu bazı firmalar purogram üzerinde oynayıp istedigini ekleyip cıkartıyor kendi logosunu ismini yazıp kendime özel purogam yaptım der ama deyildir

Kzm_dnz

Yeni Üye
Hocam sağolasın. Haftaya bida yenileyip çekim yaparım .

timur964

konularim
ilk fotoda ust deki tekrar çekim almaya değerkenarında sarısı az olursa biraz temizle tekrar çekim yap