Ustalar üzerinde oyma var Ben Aslana benzettim ama ?

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
aslan girişe bakar gibi bir durum var lakin büyük işçilik gerektiren nokta.........

Hookook

Aktif Üye
Yer güzel fakat cihaz desteği almalısınız
Aldık reis alan tarama çubukları ile bakıldı ismi güven vermiyordu HK 320 mi neydi hatrimda degil ama herhangi bir metale dönmüyor görmüyor şuan dedi bu kadar işçilik boşa mi diye düşündüm o an tabiki dedim belki derinlerde olabilir oda lakin o tezimi 50 mt derinlik alıyor diyerek çürüttü ne kadar içime sinmese de boyun eğdim diyebilirim eğer bu civarlarda yardımcı olmak isteyen cihazını met eden bir ustamız varsa misafir edebilirim araziye bakmak bahane işi bilen ustalarimizla edilen muhabbetin yanına közde bir çay da iyi gider hani :) yer Akdenizde Burdur Antalya semalarında herkese emeği kadar rastgele...

emre23

Member
Benim düşüncem bura boş deyil kayalarda farklilik ve oynama var ama dediyin gibi buranın malzemesi derindedir giriş falan da olabilir burda o kayanın baktığı yönlerde işaret ara giriş mutlaka başka bir isaretle verilmiştir tâbi buna ustalarin dediyi gibi sağlam bir cihaz lazim

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Aldık reis alan tarama çubukları ile bakıldı ismi güven vermiyordu HK 320 mi neydi hatrimda degil ama herhangi bir metale dönmüyor görmüyor şuan dedi bu kadar işçilik boşa mi diye düşündüm o an tabiki dedim belki derinlerde olabilir oda lakin o tezimi 50 mt derinlik alıyor diyerek çürüttü ne kadar içime sinmese de boyun eğdim diyebilirim eğer bu civarlarda yardımcı olmak isteyen cihazını met eden bir ustamız varsa misafir edebilirim araziye bakmak bahane işi bilen ustalarimizla edilen muhabbetin yanına közde bir çay da iyi gider hani :) yer Akdenizde Burdur Antalya semalarında herkese emeği kadar rastgele...
Ustam cihaz desteği derken çubuk ve çeşitlerini kastetmemiştim, ben çubuğa pek güvenmiyorum elimde olupta kullanıp denemelerini yapmadığım kalmadı aklına ne gelirse, onun için kimseye çubukla yer tesbit edip çalışma yapmalarını tavsiye etmiyorum sadece ve sadece şu olabilir pratiklik için çubuğun çöktüğü yerlere teknolojik cihaz tutmak şartı ile eminlik açışından olabilir, fakat oda net bilgiler verip garanti vermez, vakti ile araştırıp sağlamasını yaptığımız bir yerin cihaz desteği de almak şartıyla 8 metredeki odayı 15 metrelerde bulunamaması, rus lider Putin küçük bir çocuğa sorar, rusyanın sınırları nereye kadardır çocuk cevap verir, berring boğazı ve abd ye kadar uzanır der Putin ise Rusyanın sınırlarının bitmeyeceğini söyler, defineciliğinde bir sonu yoktur bilgi ve tecrübede olmak şartıyla insan devamlı üstüne koyar ben bu işi öğrendim artık diyemessin hep bir yanın eksiktir onuda tecrübe ettikçe anlarsın bak her gün yeni çubuklar da dahil teknolojik cihazlar üst üste çıkıyor bir ay geçmeden sadece isimler ve şekiller değişiyor yani üst düzey firmalar bile çaresizler birde buna gelir kapısı ticaret olarak eklenince sonu gelmiyor diyecek olursan niye bu kadar şey yazdıki dersen bende bilmiyorum sadece aklıma gelenler gale almayabilirsin son olarak ta kimse cihazı olupta oraya gelmez hatta tanımadığın hiç kimseyi oraya yada başka bir yere davet etmeyin, bu işin en büyük sorunu güvendir tanımadığınız hiç kimseyle bu tür eylemler içinde olmayın can ve mal kayıpları yaşanmaktadır geçmişte yüzlerce örnekleri vardır güvenine inandığınız sizinle beraber iki üç kişi bence yeterlidir üstü risktir, Usta bunlar bana göre böyledir kafanı ağrıttıysam kusura bakma aradığını bulman dileklerimle.