Ustalar Videoyu Attım Acil Yardım!!

azzem

Bilgili Üye
Tarayici666 arkadaşım eğer burayı çözmek istiyorsan mekana gidip düzgün biçimde resimlemen gerek yok ben tek resimle çözmeye çalışacağım diyorsan bu iş faldan öteye gitmez fotoğraflama nasıl olmalı konusunu incele ona göre gerekli işlemleri yaparsın

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamualeykum orada çok değerli bir lait olmalı bütün semboller o yönde mübarek

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aramıza hoşgeldin ve hayırlı olsun. Bu sembol çok değerli bir odanın giriş kapısının üstündeki sembollere benziyor. Fakat tuzaklı olduğu aşikar ve işçiliği çok zor olacaktır. Şimdiden kolay gelsin.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sen lahiti bu içerisine sonra bakarız dadaş dostumda söylemiş kapalı oda içi lahit der kurbanım

Tarayici666

Yeni Üye
odaya geçiş kapısına toprak çökmüş biraz dediğiniz gibiyse odaya girmek lazım

mayhem

Co Admin
Co Admin
Önceki konunuzda yazdım baktığı yerde kapak olma olasılığı yüksek yılanın beyaz duvarın bitiminden araştırın bu görseli zedelemeyin iyi forumlar.

Tarayici666

Yeni Üye
mayhem usta işaretin karşısında kapı var toprak çökerek az boşluk bırakmış orayamı bakalım senin dediğin yeremi iki arada bi derede kaldım :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Detaylandıralım yukarda ne var evmi burası nerenin altı. Bu gördüğün gri olan yerden giriş göremedim yarık olan kısımdan bahsediyorsunuz sanırım . kayalarla üst kısmı harçlamışlar neyin nesidir zamanında yukardan girilmiş olabilirmi . yılanın baktığı yerde kilit taşı gibi duran yeri hiç yokladınızmı . Bu yer + sıkıntılı cansağlığınız risk altında tahmininiz gibi kolay olmayacak girmek yer dar tetbirsiz işlem sıkıntı yaratır burda . önce inceleyin taşları fazla oynatmadan her hangi bir çökme olabilir yerde .eski Konunuza bakıp yeri işaretlerim birazdan.

Tarayici666

Yeni Üye
mayhem ustam 70x70 ölcüsünde boşluktan giriyoruz 2.50 metre sonra sağ tafta bu var.. hiç sağa dönmeden karşıya sürünürsek 2 metre sonra kapı var toprak çökmesi sonucu 20 cmsi falan açık sadece.. bi tepenin altı burası deniz kıyısı..