ustalar yardım lazım

diziliş olarak aynen çizdiğim gibi ustalar

• 2

• 2

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kartalı fark etinizmi kartal ve üçgen aynı yere bakıyor baktığı yer koltuk taşı en son size gönderdiğim foto
boyle yapma biseye benzetip cizik mizik atip yonlendirme
.bir noktadan basla orayi sonuclandir kademeli gecis yap diger yerlere.bu urartu israrin niye.orda daha eski medeniyetler vardi.urartular portakalda vitamindi dogmamisti daha

The Thing

C*
Süper Moderatör
Burada urartulular yaşamış diye bilirim işaretler urartululara ait çünkü
Malumunuzdur, bizim urartular kaya mezarlarını pek severler, zemim üstündeki mevzulardaki eşyaları daha değerli olur,
Burada zemin üstünden daha çok zemin altı mevzular gözükmektedir, işleme başlamadan önce mutlaka bir değerli testi yapmanızı öneririm sayın @ahmet.63

ahmet.63

Aktif Üye
.bir noktadan basla orayi sonuclandir kademeli gecis yap diger yerlere.bu urartu israrin niye.orda daha eski medeniyetler vardi.urartular portakalda vitamindi dogmamisti daha
Arkadaşa göndermiştim o da bilim uzmanı dalında çalışıyordu araştırım bana bilgi verdi

ahmet.63

Aktif Üye
Malumunuzdur, bizim urartular kaya mezarlarını pek severler, zemim üstündeki mevzulardaki eşyaları daha değerli olur,
Burada zemin üstünden daha çok zemin altı mevzular gözükmektedir, işleme başlamadan önce mutlaka bir değerli testi yapmanızı öneririm sayın @ahmet.63
Tes yaptirmisim zaten araştırıp öyle bilgi veririm sizlere daha kolaylaşsın diye söylüyorum

ahmet.63

Aktif Üye
Bu çizmemin sebebi bazı arkadaşlar ne olduğunu bilmiyor veya net olmadığı içindir daha net olsun diye ustam