Ustalarim acil bi yardim lütfen

timur964

konularim
ben bir çalışma göremedim kayanın butunlugunu kontrol ettinizmi işaretlenen kısım hiç açılmamış

Esmerim

Member
Şuan çalışıyoruz önünde duran kayanın yönünde 2metreye inen bi kazı yaptık şuanda o küçük kayanın devamı toprakta çok büyük olarak devam ediyor. Fotoğrafları sabah çektim. Çubuklarla kontrol ettiğimizde büyük kayanın tam kazılan noktasını gösteriyor

timur964

konularim
kayanı önunu açıyorsun aynı hizadan aşağıya doğru ne kadar açtınız indiniz dikkati çeken bir işçilik yokmu

poseidon2023

Uzman
aga bir söz var topraga bak be ne kesen çıkar diye

arazi ve yapısı güzel burda da her şey olur ama resim eksik cevre resmi olursa senin yönlendire biliriz

Şirvan

Operatör
Fotolarıniza bakiyorum ve etrafta hiç mucur izi yok eğer oda olsaydı oda yapımında çikan taşlar ve mucurlar olmaliydı. Selametle

Esmerim

Member
Yaklaşık olarak 2metreye yaklaştık bi işçilik çıkmadı karşımıza fakat toprak kum gibi normal toprak değil fakat dikkat çeken birşey olmadı henüz.

Esmerim

Member
Sizce kaya içi bi mezar olmazmı? Çalışmayı bırakmalımıyız yani

Esmerim

Member
Kaya üstündeki bi kaç işaret veya oyuk bi anlama gelebilirmi çünkü kayanın önünde kapı karşımalası gerekir diye bir yorum almıştım dün

Esmerim

Member
Şuan resim yükleyemiyorum telefon interneti gerektiği gibi çekmiyor malesef. Ama detaylı bir şekilde anlatabilirim istediğiniz şekilde

Şirvan

Operatör
Sizce kaya içi bi mezar olmazmı? Çalışmayı bırakmalımıyız yani
Fotolardan gordüğümüz kadarı ile aşağıda oda olsaydı ordan cıkan taş parcalari olmalıydi resimde bunu göremedik varsa bu tür taş ve kaya parçalari devam edin ben göremedim