Ustalarım Bir El Atalım

R00T

Profesyonel
Co Admin
Burası güzel yer kurban bağlanma yeride var.Akıntı kanalıda.Sunusu herşeyi mevcut.Bu videolardan ben şahsım adıma çok şey anlamıorum.Bu güzel yeri yönleride belirtrek güzel net fotoğraflarla sunsan olmaz mı ustam.?Sonuç güzel oda olcak.

poseidon2023

Uzman
üste takılıp kalmışınız yan taraflara hiç inmemişin ucurum gibi yerler var giriş oralardan olacak ve alttarafta düzlükte sıra mezarlar olacak Bursa lımısın

Cengizz

Member
H
Saol Ustam Kaç Metre Derinliktedir Tahmini Giriş Bir Tahminin Varmı
O da istiyormuş be kardeşim öyle yazmış son mektubunda? bir buçuk metreden fazla değildir inşaallah. Zaten bir metre insen kendini belli eder; etmez ise inme fazla yanlış yerdesindir. Güneydoğu, Güney ve güneybatı yönleri yoklamanı tavsiye ederim.

deli firat

DOĞACI
Kardeş sen en iyisi güzel bir fotoğraf makinası götür dört bir yanı yakın uzak çekim olarak fotola işaretleride aynı şekilde fotola güzel bir sonumla yükle bakalım daha iyi yorum alırsın daha sağlıklı olur hakında hayırlısı kardeşim bu arada nikin dino bizde benim gibi delillere dino denir?

Dino16

Member
Kardeş sen en iyisi güzel bir fotoğraf makinası götür dört bir yanı yakın uzak çekim olarak fotola işaretleride aynı şekilde fotola güzel bir sonumla yükle bakalım daha iyi yorum alırsın daha sağlıklı olur hakında hayırlısı kardeşim bu arada nikin dino bizde benim gibi delillere dino denir😜
Doğrudur Bende Oyüzden Dino kattım zaten