ustalarım bölgeden yeni resimler

A_crazy

Member
selamun aleyküm değerli ustalarım diğer konularımın olduğu bölgede gezerken dikkatimi çeken yerleri resimledim bu kayanın üzerinde üç sunak mevcut sunakların biri üçgen gibi alttaki sunağa doğru yön vermiş sunagın yün verdiği kısımda yaklaışk 15 metre uzağında kenarı örülmüş toprakta çözküntü mevcuttur. o değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla 2 hafta bölgedeyim yakınım istediğiniz resimleri yapmaya özen göstereceğim beni yönlendiririseniz sevinirim Allah hepinizden razı olsun

kayanın karşısından görünüşü
Ekli dosyayı görüntüle 141072

sunakların bulunduğu kısım
Ekli dosyayı görüntüle 141073

Ekli dosyayı görüntüle 141074

Ekli dosyayı görüntüle 141075

Ekli dosyayı görüntüle 141076

sunakların yön verdiği çöküntü olan kısım

Ekli dosyayı görüntüle 141077

Ekli dosyayı görüntüle 141078

Ekli dosyayı görüntüle 141079

kayanın arka kısmı
Ekli dosyayı görüntüle 141080

karşıdan ve diğer yönlerden resimler
Ekli dosyayı görüntüle 141081

[HR][/HR][HR][/HR]
[HR][/HR]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şirvan

Operatör
15 mt duvar yapi kalintısi. Kayadaki sunaklar oda bulunduğu kayada veya kaya dibindedir dikkatimi çeken 3 yer var. Onuda işaretlerim birazdan

A_crazy

Member
Teşekkürler ustam 2 hafta kadar bölgedeyim yarin tekrar çıkar kontrol ederim sonn isaretlediginiz yerden cihaz sinyal verdi demişlerdi ama yarin bi daha bakarım çöküntü alanda bi çalışma yapmalimiyiz acaba

Şirvan

Operatör
Teşekkürler ustam 2 hafta kadar bölgedeyim yarin tekrar çıkar kontrol ederim sonn isaretlediginiz yerden cihaz sinyal verdi demişlerdi ama yarin bi daha bakarım çöküntü alanda bi çalışma yapmalimiyiz acaba
Çokuntu dediğiniz yer yapi kalintısınin olduğu yer ise orada cihazla dolaşın. Çubuk kullanmayı biliyorsanız bu kayanin üstünde boşluk bakabilirsiniz

A_crazy

Member
Çokuntu dediğiniz yer yapi kalintısınin olduğu yer ise orada cihazla dolaşın. Çubuk kullanmayı biliyorsanız bu kayanin üstünde boşluk bakabilirsiniz
aynen ustam yapı kalıntısının orada diğer yerlere bakarak çöküntü çok belirgin sunaklarda sanki yön vermiş gibi geldi diğer ustlalarımda incelediğinde inşaallah aydınlanacağım ustalarım gelin karanlıkta komayın beni :D

jeolog

Co Admin
Co Admin
Benim dikkatimi çeken bir yer yok. Blok kayalarda deformasyon yok fakat sunak olarak görünen oyuklar ana kayası gibi değil. Mezar var ise de fakirdir.