ustalarım bölgeden yeni resimler

A_crazy

Member

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Estağfirullah ustam. Kayayı iyi incele o zaman. Belki işine yarar bir parçası olur. Bir zerre faydam dokunursa ne mutlu bana.

Sevgiler.

ne demek ustam siz hakkınızı helal edin bizlere vakit ayırıp bişeyler gösteriyorsunuz yol aynen belirttiğiniz gibi kıvrımlı geliyo dere var sol tarafta ama yolla birleşimi yok daha doğrusu bu yol yenide açılmış olabilir çünkü daha evvelden kervan yolu varmış ilerden orayı da betimleyebilir teşekkürler vakit ayırdığınız için

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM A_crazy İŞARETLER BELİRGİN DEĞİL BANA GÖRE DOĞALDIR AMA YER MAZARLIK İÇİN UYGUNDUR BURASI TARIMA KULANILMİŞ YADA YANGIN GEÇİRİP DOZER SÜRMİŞ.
ÖRÜLMİŞ DUVAR GÖRDÜM BU BENT MEZARLIĞI N ETRAFINI ÇEVİRMİŞ YADA ZAMANLA BAHÇEYDI BURADA ÇUBUK YADA CİHAZ KULANMALISIN.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Poseidon 2023 ustam,
Gozun hep lahit ariyor ve odaklanmis hemen de uygun olacak yerleri isaretliyorsun.
Kartal bakis var sen de masallah.

ÖMER HATTAB

Editör
Ustalar epeyce yorum yapmışlar sağolsunlar
ekstra ilave edeceğim birşey yok gibi
hele bu söylenilenleri bir uygulmaya koyun bakalım
ne sonuç alacaksınız,merakla bekiliyoruz.
selametle k.

A_crazy

Member
Konu güncel yağmur nedeniyle çıkamadım bölgeye yarın bahsettiğiniz noktaları inşallah kontrol edecegim

Hırçın

Member
_A_crazy..ustam kasa olarak düşündüğün ,dikdortgen oymalı taşın .kasa varmı yokmu bakabilmen için. Sağ elinde tokmak sol elinde kayanın üstüne koy ve kayada kasa olarak şüphelendiğim yerlere vur .ve duyduğun sesle elinde olan titreşimi birleştir .kasa olmayan kaya tak tak ses verir ve sol elin çok titrer benim tecrübelerim dır bunlar .

A_crazy

Member
_A_crazy..ustam kasa olarak düşündüğün ,dikdortgen oymalı taşın .kasa varmı yokmu bakabilmen için. Sağ elinde tokmak sol elinde kayanın üstüne koy ve kayada kasa olarak şüphelendiğim yerlere vur .ve duyduğun sesle elinde olan titreşimi birleştir .kasa olmayan kaya tak tak ses verir ve sol elin çok titrer benim tecrübelerim dır bunlar .
eyvallah ustam sagolasın bugün sunakların olduğu kayanın ortasında cihaz sinyal verdi orda bi çalışma planladık inşaallah sonucuna göre haber ederim sagolun ustalarımdan yorum yapmayanlar lütfen sizdende bi yorum alacağım var unutmadım