Ustalarim bu işaret neyi ifade ediyor

Pscyhe

Engellendi
Antidepresan kardesim yerin ve isaretlerin guzel degerlendirmek lazim.sagli sollu alanlarda yada soyle diyeyim tam bi mezarlik alanindasin.topraktakiler fakir fukara olma ihtimalinyuksek ama tespiti en kolay olanalrinolacaktir diye dusunuyorum..ama kayalik alan ve kurumus dere var demissin o alanlara yonelirsen daha guzel mezarlar tatmin edice emeginj karsilayacak malzemeler bulacagina eminim..oncelik oturup plan projeni yap nerde calismak isteyecegine karar ver o alani sec oralsrda tespit yapmaya bak tespitine gore islem yap..isaretlere gore tum alana dalayim islem yapayim dersen uzun iş....yada bosluk degerli tespiti yap hangi tarafta degerli tespitin olursa oraya yogunlas en azindan zaman emek kaybinolmaz senin icin

mayhem

Co Admin
Co Admin
antidepresan bu resimde sarı çıkan kayanın üst taraflarını yokla . işaretlere fazla takılma bana çok eski gelmedi .

antidepresan

Aktif Üye
antidepresan bu resimde sarı çıkan kayanın üst taraflarını yokla . işaretlere fazla takılma bana çok eski gelmedi .
Teşekkürler ustam işaretlerin yeni eski kısmında benim halen şüphelerim var kendim gidip görünce bakicam arkadaşımdan yana zerre şüphem yok yanlız canı sıkılan birinin iş guzarligimi gidince bakicaz orasına

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam büyüklerin duası olsun inşallah dua bekleriz araziye gidince tekrar konuyu guncelliyecem yardım istiyecez
Allah cc insanların ve senin gönül güzelliğine göre versin sadatların duası seninle olsun inşallah kurbanım