Ustalarim burası hakkindayardiminiza ihtiyacım var

Goktengri

Yeni Üye
Ustaları bu alanda kafam karıştı her tarafta resim var bir el atarmisiniz bu acemi kardesinize

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
evet guzelbir bolge nickinizle musemma.derin anlamlari olan resimler.biraz bahsedermisiniz.nasil kesfettiniz.ilginizi ceken hangisi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Zevkle seyr edilecek bir alan.
Resimleme cok yetersiz.
Once ayin alanindan baslansa isabetli olur.
İlk kez gordugumuz isaretlerin tek tek resimlenmesi lazim..
Yarim yamalak yorum yapmamak icin detayli gormek isterim.
Buna yakin bir alanda 5 saatim gecti.
Hala gonlum orada, amma sartlar olusmadi.

Goktengri

Yeni Üye
Ustam ilk merdiveni keşfettim sonra kadın figurunu buldum derken baktığım her yerde insan ve hayvan figürleri var en Son tavuk yada kuş bilmiyorum onu buldum araştırır ken bi büyük bi kaya buldum üstü yumurta gibi kırmızıya boyanmış üzerinde bi kertenkele figürü tam kertenkelenin altında kocaman bi tavuk başı galası felan altında yılan kafası

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam ilk merdiveni keşfettim sonra kadın figurunu buldum derken baktığım her yerde insan ve hayvan figürleri var en Son tavuk yada kuş bilmiyorum onu buldum araştırır ken bi büyük bi kaya buldum üstü yumurta gibi kırmızıya boyanmış üzerinde bi kertenkele figürü tam kertenkelenin altında kocaman bi tavuk başı galası felan altında yılan kafası
walla bu tarife gore sen bizi bitirdin bee ustaa.ben iptal oldum beynim error veriyo..404 no faund oldum..neyse dur azsona kendime reset atarim ..gomu loading olurum

Goktengri

Yeni Üye
Resim yüklemeyi bilmiyorum yoksa atacam resimleri ustam yeniyim idare et eyer yazdığım gibi deyilse ozaman Error verirsin

sepetkaya

Editör
Slm..anlattıkların kulağa hoş geliyor kardeş ama işaretleri goremedik. Sabırsızlıkla bekliyoruz kolay gelsin.