Ustalarim cok önemli ayı pencesi göz ve binek hayvanı

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

Orh25

Member
bir zamanlar doğuda bir topal ayımız vardı ama parçalanmış bir işaretti uzun zaman eksik ayağı/pençeyi aradık bulamadık nasip değilmiş...neyse ayı pençesinin olduğu yerde kapalı mağara olur ustam bu mağaranın girişinde hediyesi olur tavanda ya da duvarlarda ok işareti olur mağarayı bulursanız malzemeyi bulması kolaydır. göz işareti ile birlikte verilmişse muhtemelen göz mağaraya bakmaktadır ayı pençesi/topal ayı nadir bulunan işaretlerdendir. işaretiniz gerçekten ayı pençesi ise şimdiden hayırlı olsun. kolay gelsin selametle.
Ustam resimde cok net belli olmasada goz ve pence tamEkli dosyayı görüntüle 163397Ekli dosyayı görüntüle 163398

blackjack

Member
o halde çevreyi görebilecek şekilde resimleyin özellikle olası mağara yerlerini naçizane düşüncem ve tecrübem bu yöndedir ustam ayı pençesi genelde yalnız olur işaret olarak göz koymalarındaki amaç yön belirlemektir diye düşünüyorum, eşkıya işaretidir mağarayı bulmaya çalışın ustam kolay gelsin

kabakburgiba

Operatör
Bu işaretler yönünü inceleyebilirsin.

alan tarama sana çok faydalı olur.

kabakburgiba

Operatör
soru işaretinin altındaki taşta olan işaret küçük X mi acaba. hac ın altındaki

kabakburgiba

Operatör
sağ tarafta 4 adet küçük noktanın önünde sivri bı çıkıntımız var. kılavuz taş bu.ama ikinci yönlerdirmeyi göremedim.üsttede 2 yerin birleşiminde bahsediyor derede olur vadide.alttaki yıldızlardaki taşların dizilimi dikkatimi çekti.sanki birşeyin önüne set gibi koyulmuşlar.

Orh25

Member
sağ tarafta 4 adet küçük noktanın önünde sivri bı çıkıntımız var. kılavuz taş bu.ama ikinci yönlerdirmeyi göremedim.üsttede 2 yerin birleşiminde bahsediyor derede olur vadide.alttaki yıldızlardaki taşların dizilimi dikkatimi çekti.sanki birşeyin önüne set gibi koyulmuşlar.
Ust tarafta derenin birlesimi var fakat incelemedim gidince detayli bakarim üstadım

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
üstteki taşı kaldırdıysanız (taşın üstündeki kapak diye tabir ettiğimiz nesneden bahsediyorum) kalktığı yerin tabanında çekiç yardımıyla var sa cihazla boşluk testi yapın.
rast gele