Ustalarım sikkeler orjinal mi?yoksa sahte mi?

dostozgur

Aktif Üye
Kıymetli ustalarım bilgilerinize ihtiyacım var,cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

sef_er

Operatör
Yağmur yağdı da sikkeler mantar gibi çikmaya basladi, sizin resimler MB yeni basmış gibi yepisyeni, nicin boyle soylermusiniz

dostozgur

Aktif Üye
Ben bilmediğimden dolayı burada bilen ustalarima sordum. Benim elimde değil zaten, Yozgat tarafından tanıdığım birisi gönderdi resimleri,ben orijinal olmadığını düşünüyorum ama bilmediğim için formda bilgili ustalarima sordum. Zaten sizin sorduğunuz soruya cevap verebilsem burada sormazdim,ben soruma soru ile karşılık istemedim,bilen büyüklerimden bilgi almak için soru sordum.sacma şekilde lütfen cevap vermeyin.

Marco

Bilgili Üye
dostozgur Ustam Hosgeldiniz oncelikle sef_er ustamiz size su sekilde sormus soruyu, bu sikkeler uzerinde herhangi bir temizlik islemi yapildi mi.Forumda sorular da sorulur, sorulara karsilik soru da sorulur ustam.Bilgi vermeniz lazim ki Ustalarimiz daha iyi bilgi verebilsin size.Bir kusurum olduysa hakkinizi helal ediniz. ıYı Ustam Sonsuz Saygilar Sevgiler.Ustalarimiz bakacaklardir.Saygilar Sevgiler dostozgur

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Marco ustama saygılar herkese esenlikler.
görsellerden bakıldığı kadarıyla sikkeler taklit.

sef_er

Operatör
Marco ustama saygilarimi ve hurmetlerimi sunarim, kimseyi kirmak, uzmek gibi bir niyetimiz olmadi, ama bu kadar parlak paranin ustalarima sunulması beni uzuyor, beni affedin lutfen, ıYı saygılar

dostozgur

Aktif Üye
@Marco Ustam öncelikle çok teşekkür ederim, her ne olursa olsun uslup çok önemlidir, ben değerini falan da sormuyorum farkındaysanız orjinal mi yoksa taklit mi bunu soruyorum bilen büyüklerimize.Siz ne kadar güzel bir üslup ile @sef_er arkadaşımız bunu sormak istemiş demişsiniz fakat yazdığı yazıyı okuyunca sizin gibi kibar bir soru göremiyorum ben burada. belkide ben yanlış anladım bundan sebeb @sef_er arkadaşımdan özür dilerim lakin,parlak paraların ustalara sorulmaz diye bir kural yok yanılmıyorsam? zaten bana yardımcı olmak isteyen büyüklerim ego yapacak,bizi küçümseyecek yapıda insanlar olduğunu düşünmüyorum. hatalıysam ben herkesden özür dilerim.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam diğer ustalarıma katılıyorum bencede sahte bunlar:) yozgatlı bi arkadaş görev yaptığım yerden kıymetli bi abime ben küp buldum ahırda gömülü demiş gidelim alalım :D bana sordu hocam ne diyon bu işe diye hikaye bu dedim hocam ama çocuk kendide gelicek şöyle de böylede dedim abi arkadaşın ismini anne ismini ver sana net cevap vereyim aldık çok kıymetli bi dostum hocam külliyen yalan dedi 5 dk.da metafizik görüntü ile :D dedim abi yalan tamam dedi. Mübarek sen 1 ay sonra çık git sonra demezmi hocam adam üçkağatçı çıktı diye :D

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu arada yozgatlılar candır hatırıma geldi bu hadise ondan anlattım farklı anlaşılmayalım inş :)

Marco

Bilgili Üye
dostozgur Bende tesekkur ederim Ustam.Paylasimiz icin cok sagolsun.Bu tur konular cidden cok onemlidir.Sizden ve diger ustalardan boyle boyle birseyler ogreniyoruz.Bunun icin cok mutluyum cidden Ustam.Saygilar Sevgiler Ustam :) ��

dostozgur

Aktif Üye
Saygılar benden ustam çok teşekkür ederim, Allah razı olsun