Ustalarım sizce odamıdır

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Odadan ziyade kaya boşluklarını sıkça alabilirsin buralarda

Aliriaracom

Yeni Üye
Peki ustalarım göze çarpan bi işaret varmı murç dereye bakıyor

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustalarım yardımcı olurmusunuz
Ustam hoş geldin;
Sarı ile işaretlediğim alanda ki kot farkı bana saçma geldi, coğrafyaya ters. O ağacın dibinden, o mesafede o kadar ani düşüşlü bir kot olmaz. Doldurulmuş kanaatindeyim.
Yeşil il işaretli gri kayanın arka yüzü kesilmişe benziyor. Her iki yanı da doldurulma kaya olduğu halde o kaya yekpare olarak oraya konmuş.
Teknolojik olarak bu alanı araştırırsan daha sağlıklı olacaktır.
F07BAD54-D277-48B4-9858-4B29B68E7DF6.jpeg

Aliriaracom

Yeni Üye
Ustam hoş geldin;
Sarı ile işaretlediğim alanda ki kot farkı bana saçma geldi, coğrafyaya ters. O ağacın dibinden, o mesafede o kadar ani düşüşlü bir kot olmaz. Doldurulmuş kanaatindeyim.
Yeşil il işaretli gri kayanın arka yüzü kesilmişe benziyor. Her iki yanı da doldurulma kaya olduğu halde o kaya yekpare olarak oraya konmuş.
Teknolojik olarak bu alanı araştırırsan daha sağlıklı olacaktır. Ekli dosyayı görüntüle 303158
Ustam hoş geldin;
Teknolojik olarak bu alanı araştırırsan daha sağlıklı olacaktır. Ekli dosyayı görüntüle 303158
ustam peki resimdeki oyuk mezar işaretimidir yani göze çarpan işaret varmı

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
ustam peki resimdeki oyuk mezar işaretimidir yani göze çarpan işaret varmı
Bir murç var o kayanın üzerinde, sizin söylediğinize göre dere yönüne bakan. Fakat ben olsaydım resim çektiğiniz alanı 25-30. M. Yarıçaplı araştırırdım.