ustalarım toplu rum mezarları hakkında bilgi verebilirmisiniz

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam memleketimte kim nerede ne almıştır yada nereden mal gitmiştir az çok biliriz. Bilmediklerimizi de bilmeye gerek yoktur. Hem azla merak iyi değil hemde bana yararı olmayacak şeyleri kafamda tutmayı sevmiyorum. Yinede düşündüğünüz için teşekkür ederim.
Dadasim kimsenin kimsenin mali nda gözü yok çok şükür allah dahada versin lakin latife olsun diye ismini geçtim
Inanmayan olursa sende teyit edersin diye bu maksatla yoksa
Bize ne be dadasim deyilmi ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dadasim kimsenin kimsenin mali nda gözü yok çok şükür allah dahada versin lakin latife olsun diye ismini geçtim
Inanmayan olursa sende teyit edersin diye bu maksatla yoksa
Bize ne be dadasim deyilmi ?
Latife olduğunu biliyorum ustam konu açılırsa bu sefer olay kim nerede uzaya bilir diye başlayıp illerdeki büyük başlarla devam eder diye direk keseyim dedim. Yoksa zenginin malı züürdün çenesini yorarmış, yorulunca da çenesi düşermiş. Peşine gelen muhabbeti var sen düşün :200:

Fearless96

Member
Viy toprak basan :72:
Ula gardas ben işin o kısmını hec düşünmedim ya
Oy ben ne diyem sana şimdi teşi bacak aklıma kurdu dusurdun ah anda şimdi :72:
Burası define sohbeti değilmiş üstadlar bilgilerinizi tecrübelerinizi defineci arkadalsrımız bilgi sahibi olmak için yazıyorlar bakıyorumda kibirlenmek dadas 25 e yakışmıyor

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burası define sohbeti değilmiş üstadlar bilgilerinizi tecrübelerinizi defineci arkadalsrımız bilgi sahibi olmak için yazıyorlar bakıyorumda kibirlenmek dadas 25 e yakışmıyor
Estağirullah ustam benim yaptığım kibirlenmek değil. Hem muhabbetin devamında olacakları ve konunun kapanmasını enggellemek hemde bir yandan kırdığımı düşündüğüm kalbi almaya çalışmaktır. Sizin açınızdan da yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Hakkınızı helal edin.

Fearless96

Member
Estağirullah ustam benim yaptığım kibirlenmek değil. Hem muhabbetin devamında olacakları ve konunun kapanmasını enggellemek hemde bir yandan kırdığımı düşündüğüm kalbi almaya çalışmaktır. Sizin açınızdan da yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Hakkınızı helal edin.
Ok tesekkur ustam helal olsun

Fearless96

Member
[QUOTE=

Bu sözün ne anlama geliyor kardes kusura bakma artık nedemek ben burada yanlıs bısey kullandımsa üyelikten cıkarabilirsiniz ama burada amacımız sohbet cercevesinde bilgi sahibi olmak diye düşündüm ve konu açtım