ustalarım yardım lutfen

TANRIDAGI

Engellendi
mal bu kayanin altindadir. ama dikkatli ol kolay degildir bu isaretin malini almak. muhtemelen tuzaklidir. yakinlarinda akarsu varmi.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Katmanlar cok guzel yalniz daha genis calisilmali ki katmanlar bitsin sonuca ulasilabilsin. Konum olarak nasil biryer ve cevresinde isareti varmiydi kardesim.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kırencuk kardeşim hoşgeldin ...buraya kadar inmişsin .. görünen oki kapak taşınıda bulmuşsun gibi ....bu yardım tutalım taşı alalım anlamında değilsanırım ...
buraya kadar inenekadar geçev evreler nelerdi .. çıkan malzemelerin dizilişleri nasıldı . buraya kadar geldin ...
son hamlenide yap bakalım ne gösterecek ....rast gelsin ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu arada yardım istediğin kısmıda yazarsan iyi olur .. ben taşı kaldırmak için el atın ... anlamını latife olsun diye yazmıştım ...

TANRIDAGI

Engellendi
ayrica cevrede dikili tas aramanda fayda var. eger cok yakininda akarsu varsa ki yuksek ihtimal vardir. oradaki gozune carpan farkli ve dikkat cekici kayalari mutlaka incele. eger yoksa cok buyuk bir olasilikla mal bu kayanin altinda. kolay gelsin.

kırencuk

Yeni Üye
ustam ustunde kabartma bı tas vardı 1 .5 mt kalınlık 1 mt tasın altında 1 mt kum sarı , kumun icinde 3 tane dıkılı tas aldık ondan sonra patlıcan mor toprak 1 karıs aldım ondan sonra 1 mt re kılıt tas aldım kalın ondan sonra kırec 10 cm 1 .5 mt kis kirec karısık sonrada 10cm kırec aldım sonra resimdekiler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hepsi güzel ... şuan ki indiğiniz o noktada çubuk veya makina .. tokmak baktınızmı .. ne diyor ...

kırencuk

Yeni Üye
o tasın altından bı bosluk ses alıyorum dogru yoldamıyız ustam hedefim tam olarak neresidir

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çubuk çalıştınmı .. katmanları güzel ....çubuk okey derse .. boşluk seside tamam demişsin .. ya ALLAH bismillah ....

poseidon2023

Uzman
İlk taşın üzerinde işaret varmıydı yada altında şuan Toplamda kac metredesin

kırencuk

Yeni Üye
bu haliyle 3,5 ile 4 mt arası poseidon ustam.