ustalarım yardım lutfen

kırencuk

Yeni Üye
Burada su olsa mutlaka bir yerden sızıntı verir diye düşünüyorum.

poseidon2023

Uzman
yerin dogru odanın üzerindesin bunun teyidini cubuk tutup boşluk tespiti yaparak anlarsın kötü olan daha en az üç metren var

kırencuk

Yeni Üye
poseidon ustam aşağıda boşluk yok. kitlemelerin önündeki tasın ortasından boşluk geliyor o da 50*50 bir alan

Krdmn07

Yeni Üye
Dostum henuz bir gelisme kayit edemedin mi? Kilit taslarib altindaki alana bakabildinmi

poseidon2023

Uzman
Cubukları kim kullanıyorsa iyi kullansın geriden başlasın tutmaya beş metre gibi geriden o zaman yakalar boslugu

kırencuk

Yeni Üye
5 metre yukarısında 2 oda tespiti var biri küçük hemen yanındaki büyük. ben burada malzeme tespiti yaptım ama farklı bir alanla karsılaştım.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ekli dosyayı görüntüle 187726Ekli dosyayı görüntüle 187727

Mirkut ustam ok un olduğu yerden yukarı boşluk alıyorum boşluk sesi de var. bosluk alanı 50-60 cm kadar yönümü sapıtmak da isttemiyorum. tasın bir kulağını kırdım o içi mermerimsi parlak ağır ve sert. aşağıda kitlemeler var onlar kafamı karıştırdı. bu rada ne yapmam gerekir sizlerin tecrübe ve bilgilerinize ihtiyacım var.
Okla gösterdiğin oradaki yapı ne işe tavani olmalı son katmanı geçip orayı bulmuşsun ve hatta örme taşlarda çıkmış ama nerdesin neresidir buralar bunu anlamak çok güç.Yukaridaki işaret nedir onuda çözemedim .