Ustalarımın değerli yorumlarını bekliyorum

Herkese hayırlı akşamlar ustalarım çeşit çeşit taşlar mevcut arkadaşlar bulmuşlar değer görür edasıyla toplanmış bunların değerli olduğunu nereden anlarız bilen ustalarım yorumlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum @APOLLONUS @The Thing @SUAT
yorumlayabilecek ustalarımızı etiketlerseniz çok makbule geçer

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ustam değerli yorumun için çok teşekkür ederim büyük kızıl renkte olan taş için değerli olduğu söylenmiş hatta adam türkiyenin bi ucundan gelmeyi bile kabul etmiş bu konu hakkında yorumunuzu alabilir miyim
Gelecek birisi varsa gelsin, baksin, alsin. Buldugunuz taslari satabilecekseniz satin.
Oldu da bu eylem gerceklesirse size verdigi bilgi ve fiyat icin buradan fikir alabilirsiniz.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam değerli yorumun için teşekkür ederim büyük kızıl renkte olan taş için değerli olduğu söylenmiş hatta adam türkiyenin bi ucundan gelmeyi bile kabul etmiş bu konu hakkında yorumunuzu alabilir miyim
Jeolog ustama katılıyorum. Gelsin alsın. Ne fiyat verirse kabul edin. Sizden yol, otel gibi masraflar isterse telefonu kapatıp engelleyin.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
facebookta 10.000 kişilik gemoloji sayfam var her derede bulabileceğiniz taşlara değerli diyen arkadaş muhtemelen dolandırıcı falandır. Kusura bakmayın her gün onlarca böyle gönderi geliyor onaylamıyorum :)

facebookta 10.000 kişilik gemoloji sayfam var her derede bulabileceğiniz taşlara değerli diyen arkadaş muhtemelen dolandırıcı falandır. Kusura bakmayın her gün onlarca böyle gönderi geliyor onaylamıyorum :)
Haklısınız efendim kırmızı olan büyük taşa ham yakut denmiş bana söylenen o şekilde 🤷🏻‍♂️ Yorumunuz nedir acaba