Ustalrım makina ile ilgili yardım lütfen

Asperr

Yeni Üye
Ustalrım garrett dedektör alıcam ama almanyadan gelme imiş bunun faturası var dedi satıcı ama almanyadan oldufu için yakalndıgımızda cevirmeye filan dedektöre el koyarlar mı bilgisi olan varmı alsam sorun çıkarmı acaba? Bilgisi olan abiler kardeşlerim yardımcı olursanız çok memnun olurum

Asperr

Yeni Üye
Yardım abiler kardeşlerim bilgisi olan lütfen aydınlatırmısınız sevinirim lütfen

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Faturalı olduktan sonra yurtiçi yurtdışı farketmez. Çevirmede falanda yakalasalar birşey olmaz. Çalışma yapılmaksızın sadece dedektörle arama yaparken yakalanırsanız o konu biraz gıncıfırlı. En sağlamı faturalı dedektörünüzle araştırma yapacaksanız,çalışma yapılmaksızın,bölgenin kolluk kuvvetlerinden izin alarak yapmanız.
Aşağıdaki konu biraz yardımcı olur size.

https://definesohbeti.com/define-kanunlari/3130-dedektorle-arastirma-yapmak-suc-olmaktan-cikarildi.html

gülbahçeli

Editör
Ustalrım garrett dedektör alıcam ama almanyadan gelme imiş bunun faturası var dedi satıcı ama almanyadan oldufu için yakalndıgımızda cevirmeye filan dedektöre el koyarlar mı bilgisi olan varmı alsam sorun çıkarmı acaba? Bilgisi olan abiler kardeşlerim yardımcı olursanız çok memnun olurum
hiçbir sorun olmaz sonuçta oda faturadır satan kimse sana sattığına dair faturanın müsait bir yerine not düşşün satan kişinin adı soyadı alan kişininkide tarih atın imzalatın sorun olmaz ikinci elden aldım dersin
arazide yakalanırsan oda kar etmez faturaya bakan olmaz ozaman

Son düzenleme:

karakartal88

Aktif Üye
Denemeden almaa bende 3 dedektor gecti elimden sonuc husran....kaz 1.5 metreye bakir levha göm dene dene dene anladinmi beni .parana yazik olmasin

Asperr

Yeni Üye
Çok saolun tum yorum yapan ustalrım bilgi verdiğiniz için teşekkür ediyorum cihazi almadım başka cihazlar bakıyorum faturası turkiye olan teretüt ettiğim için almadım