Üstatlar bir göz atın buraya

ertuk26

Yeni Üye
yanına bir avukat al götür müzeye ver devlet sana yüzde ellisini para olarak verir paranın bir kısmını hayır olarak dağıtırsın cin min kalmaz sende huzura kavuşursun allah yardımcın olsun

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bunları anlattıgım kısıler bana ınanmıyor dalga gecıyor ..ben artık canımdan bezdım nolacasa olsun dedım ..varmısınız benımle oraya gelmeye .. tamam ama sen oraya koyunca bız alırız dıyolar tamam dedım ..yeterkı oraya gerı bırakıyım kım alırsa alsın ben kurtulmak ıstıyorum dedım anlastık planlastık yola cıktık .az yaklasınca o kopek yıne cıktı ben tanıyorum artık guluyorum alıstımya .kopek takıp edıyor ..bu anlattıgın kopek mı dedıler .. bu arada 4 kısıyız 3ude cocuklugumda berı tanıdıgım yedıım ıstıgım adamlar yani.evet o kopek dedım .. gel kuçu kuçu felan yapıyolar kopek takıpte ve hıc ıstıfını bozmuyor ..ben guluyorum az sonra olacakları gorunce ne dıyecekler dıye ..kopekte benı tanıyor bunu anlıyorum .. uzun yolculıuk sonunda mezradan cıkıp dağa gelınce bakın dedım karsıdakı yer ordada bır ağaç var ordan bılıyorum ..yer orası ama bız oraya yaklaşamayacıgız ..ne oldu dedıler sozunden dondunmu yoksa oyle yağma yok anlaştık sen bırakınca bız alacaz ..hele gelın dedım kopek o ara kostu dıkeldı yıne aynı yerıne bende aynı yerıme geldım ve durudm oteıler de 2 adım gerımde ..ulan dedım bu sefer heralde sesı cıkmayacak oyle duruyordu bir adım atmamla o sivri dişlerini açıp bana saldırır gıbı yapmasıyla arkama bı baktım bızımkıler taa yola kaçmıslar ..ben adımı gerı cektım yavasca .ama bir adım daha ileri atsam beni yıyecek .sonra bende gerı dondum kımse benımle konusmadı sen lanetlısın dedıler ..bırı yıne bı hoca onerdı ..randevu alıp hocaya gıttım anlattıım .bana dedıkı yerine koyy diyenler onu sahiplenenler .. koymanı ıstemeyenler onların dusmanları ..sana musalat olanlar hangısı gucluyse onun dedıgını yap dedı ..bırısı gecelerı gelıp yerinee koyyy yerınee koy dıyor otekı benı parcalayacak koyamadım yanı ..anlattımya kım pesıne dustuyse hep basına ıs geldı .su an ne yerıne koyabılıyorum nede baska bısey yapabılıuyorum .
hacim neyi nereye koyuyon ..her ay iki tane bozdur citircitir ye keyfine bak...kopeedee iyisinde et al bide ufak acsin yanina .bidaha sana ilismez rahat ol.

sepetkaya

Editör
Kazıkçı_Kadir üsdat sen ilk hatanı, bulduklarını distlarına söylemekle yapmışsın, ne vardı o bulduğun sikkelerin, 2_3 tanesini oraya bırakaydın olmazmıydı, benim önerim abdestini al cuma güneş doğmadan var oraya hiç konuşma giderken yanına birkaç tane al (bölgeye varmadan, nas, Felak, Ayetel Kürsi oku, bırakıp donene kadar tekrarla, cinciye şuna buna söyleme sır gibi ol inşallah beladan kurtulursun...

Tastan

Editör
Rabbim yardımcın olsun önce kendini bul dur otur bir dinle kendini vicdanını,kalbine kulak ver seni sen yapan yüce yaradana sıgın sonra neyapacagına karar ver

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunlar hep cemşitin işleri... ben konuyu ne diye okudum iş nereye geldi ... hadi sonu hayırlı olsun barim ne diyelim... bulsan deeeert.. bulmasan ayri 1 dert..

Kazıkçı_Kadir

Yeni Üye
Uyuyamıorumm işdee uyuyamıyorummm yine o ses hep o ses bıktım artık bıktııııııııııııııım

OsiriS

Moderatör
Moderatör
uçmuş ustam ben tanıyom o Cemşiti...Homolar köyünden cemşit i diyosun dimi....çok sardı beni devamı varmı diye bekliyom..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Magdem bir kısmı koruyucu bir kısmıda bunların düşmanı:
Elindeki malzemeyi ortalarına at.
Beni aranızda mağdur etmeyin.
Kendi işinizi kendiniz görün de ve çık gel.
Isırsınlar birbirlerini.:23:

Gcguess

Aktif Üye
Sürükleyiciydi sonu nasıl bağlanacak merak ettim