Üstatlar merdiven ne anlama geliyor

blackjack

Member
birde 4 ve 5. resimdeki kayacığı bir levye yardımıyla ayırmaya çalışın derim şüpheli bir yer hem zahmetsizde 3-5 dk almaz görmekte fayda var

jeolog

Co Admin
Co Admin
Merdivenle çıktığın tepeyi kule gibi düşün, oradan baktığında benzer kuleler görebiliyormusun uzak mesafelerde... (Haberleşme maksatlı). Ayrıca merdivenin çıktığı yerin en üst kısmında zeminde bir oyuk yada çukur görünüyormu... (biraz büyük olacak odun vs yakılabilecek türden)
Eğer bunların cevabı hayır ise tepeden 4 yönün fotolanması gerekiyor, ufuk ve 45 derece ile aşağı kısım. Kolay gelsin...

kubilay06

Yeni Üye

Shekiller

Aktif Üye
bi ölü çiçeği gördüm sanki :)))) hatta daha fazla :)

kubilay06

Yeni Üye
nerede gördün başkan aydınlatırmısın beni :D

Shekiller

Aktif Üye
ölü çiçeği

nerede gördün başkan aydınlatırmısın beni :D
ben burdaki kaya mezarların açılmış olanların resimlerini paylaşmıştım bulursamkader25 üstadımız resmi işaretleyip paylaşmış saolsun ben ilk gördüğümde yazacaktım kayalar ve zemin bizim burdaki mezarlara çok benziyor ölü çiçeği olan yerlerde boşluk tespiti yapın diye acemi olduğum için üstadlarımın işini pek karışmadım çünkü burda koca arazide sadece mezar üstü ve en yakın çevresinde var belki işinize yarar diye söyledim ama üstadlarım en iyisini bilir

Shekiller

Aktif Üye
Evet 3 resimde var o ciceklerin oldugu bolgeyi heryonden uzaktan ve yakindan fotolar koyarsan cevreyi belki bi emare cikabilir kurbanim rast gelsin

kubilay06

Yeni Üye
sofim en uzak acıdan cekebildigim resim bunlar daha gidemiyorumm ucurum alk kısım

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ordaki görünen delikten aşşasında ne var ? Nereye gidiyor ora kim açmış ne için açmış .Yer bunca yüzbin yıl durmuş görünen görsellerden açılan edilen yeri yok sanırsam .Bu zamana kaç bin kişi uğraşıp düşünüp saldırıp kırıp döküp kafa patlatıp neler neler oldu biliyormuyuz ? Burası çok büyük bir yer .