Uxo 3d radar

RuhAdam

Yeni Üye
Cihaz hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler...

Turko

Uzman
ilk kez duydum ustam. Biraz bekleyin Belki bilgisi olan bir üyemiz ustamiz vardır.

RuhAdam

Yeni Üye
Kimse kullanmadı mı? Bilen duyan yok mu? Yeraltı görüntüleme sistemi...Doğruluğunu çalışabilirliğini soracaktım...

abcdedektör1

Yeni Üye
UXO Radar 25 m. derinliklere kadar eşzamanlı 3D görüntüleme, ultrasonic canlı çekim ve metal ayrımı moduyla yakalamış olduğu metalleri sayısal değerleriyle net olarak belirten bir üründür. Her cihaz gibi %20 yanılma paylarıyla genelde doğru bilgileri veren bir üründür.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Cihaza sahip cikmaniz ve bilgi paylasimi guzel fakat niciniz ve bu dispiritorluk nasil olur . Bu isinde bir kurali olmali degilmi Koray Kor cevap yazmadan baska konuya yada reklam icerikli mesaj atmayiniz abcdedektor.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Cihaza sahip cikmaniz ve bilgi paylasimi guzel fakat niciniz ve bu dispiritorluk nasil olur . Bu isinde bir kurali olmali degilmi @Koray Kor cevap yazmadan baska konuya yada reklam icerikli mesaj atmayiniz abcdedektor.
Windows Defender gibisin maşallah
ne uçan ne de kaçan kurtulamıyor mübarek
:D

abcdedektör1

Yeni Üye
mithra biz ne uçmak nede kaçmak için gelmedikki bizi admin arkadaşlar yakalasın yada usulsüz bişeyler yazmadık yapmadık maksadımız dogru bilgilendirmek vede destek olmak .

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
mithra biz ne uçmak nede kaçmak için gelmedikki bizi admin arkadaşlar yakalasın yada usulsüz bişeyler yazmadık yapmadık maksadımız dogru bilgilendirmek vede destek olmak .
vallaha ortama gelen herkes bir selamla gelir usulen
kimi selamınaleyküm kimi merhaba kimi hayırlı günler vb. dileyerek gelir
siz hiç birisiyle gelmediğiniz için biz de bişey diyemedik haliyle
sizin nikiniz bir firmanın ismiyle aynı yanılmıyorsam
bu durumda daha bir ağır abi modunda gelmeniz şık olurdu kanımca
ha derseniz ki öylesine bu niki aldım nikteki firmayla hiç bir alakam yok eyvallah o zaman
@mayhem sitenin co admini trafiği her türlü yönetmek onun görevi, inceden dokunmuşta zaten
ben de şaka yollu takılmışım ona durum budur
uçmak ya da kaçmak için gelmemiş olmanız memnuniyet verici
kurallar dahilinde her türlü çalar söylersiniz sizi tutan yok paşam
ben de sizin gibi sıradan bir üyeyim