uydu dan tesbite inanmayan var ise iddia yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

timur964

konularim
özelden yazdıım gibi yeni konulara yorum yazarsak guncel olanlar geriye duşmemiş olur .. bilğiniz bildiğiniz varsa anlatın açıklayın her kes öğrensin iddaya girmeye gerek yok

camuka

Engellendi
bilgiye göre birşey yok belli başlı programlar kullanılması gerek onun bilgisi ise herhangi birine verilmeyecek kadar değerli sadece inanmayan çok olduğu için varsa inanmayan buyursun dedim bilgisini neden burada paylaşayım ki

timur964

konularim
program bilgisi demedim zaten madem bu işte uzmansın göruntulerin ve yerlerin resimleriyle anlatım yaparsan kanaat getirenler koordinat verir .. ben sorayım mesela merak ederim istanbul boğazında kaç batık var bunu tespit etmeniz mumkunmu . yada şöyle sorayım su altına bakabiliyormu bu sistem

camuka

Engellendi
su altına bakamıyor kanaat getirenlerin koordinatlarına bakmaya kalkarsak sabahlar olmaz timur964 ücret karşılığı konum bakacak değilim asla ,zaten bir konumun verilerini işlemek görüntüyü almak 30 dak fazla sürüyor

camuka

Engellendi
yaz enlem boylam daha önceden açıldığını bildiğin bir yer olsun bakayım sonrada yatıcam

timur964

konularim
koordinatları yolladım zahmet olacak size kolay gelsin . örnek bir çalışma olur işallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...