Uydu görüntüleme doğrumudur bilgisi olan

Pscyhe

Engellendi
Yerli uyduylami bakmislar yabanci uyduylami...???..yaw birakin su isleri adamlarin isi gucu 3 kagit..ne uydusu ne yer altisi sen kimsin uyduya baglaniyosun sinyaline giriyorsun oraya yonlendirip goruntu aliyorsun babaninmi uydusu bu..hadi diyelim.teknoolojik olarak bazi seyler yapiliyor uyduyla hadi yespitte yapsin diyelim kac paralik cohaz iydu bilgin varmi yada kimsinki sen israil uzerinden uyduya baglaniyormusda goruntu aliyomusta yer tespiti yapiyormus.boyleleri denk geldimi alacan kuregi kazma sapini verecen ayari.bunlarin derdi konum atmak yerinitespit etmek senin emegini bulduklarini elinden calmak olmadi baktik ettik diye elinden parani almak..birakin bu isleri hepsi yalan dolan..

SAHBAZ

Bilgili Üye
@sedagor ustanin isi yorum yapacaktir..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar ben uyduya bağlanıyoruz demedim ki uydunun her yıl ortak paylaşılan görüntüleri mevcuttur. Bizler bu görüntüler üzerinde çalışma yapmaktayız. Fakat hacker lar aracılığıyla anlık bağlananlar mevcuttur. Bunlar dışında ücret karşılığı bazı firmalarda mevcuttur.

CANADALI

Aktif Üye
Koca bir yalan define bulmaz bulan diyende tek kelime sahtekardır...
İnfrared uydular maden ve arkeolojik alanların fotosunu çeker ona göre değerlendirilir.
hatta tek foto değil yıl yıl yıl yani aynı yerin 10 yıllık 10 ayrı fotograf incelenir...farka bakılır.......
:230:
bu kadar bilgi yeterlidir.
ayrıca @
Pscyhe arkadaşın vereceğin küreği verecen kazma sapını lafına şapka çıkarttım ..:200::zuhaha:

Stavroz

Member
Spelit kardeş sen hangi bölgedesin ili söyle ben uyduya bakmadan söyliycem oradaki sikkelerin hangi medeniyetlere ait olduğunu...Yahu zaten yaşadığın ilin az tarihçesine bak hangi medeniyetler yaşamış ona göre işaretleri analiz et zaten az çok çözersin çıkacakların ya da çıkanların hangi medeniyete ait olduğunu az aklınızı kullanın yeter....!

Hırçın

Member
Şirvan .usta dedimya bi arkadaşın aracılığıyla gelmislerdi onunla irtibatlaydı lar .resimler onun telefondaydı .şöyle söyleyeyim baktirdiğimiz yer tümülüs tu ustalar uydu görüntülerini arkadaşa göndermişlerdi resimler 1gün geçti sonra geldi .arkadaş getirdi bize gösterdi resimler arkadasın paylaştığı gibi değil daha anlaşılır haldeydi 2 resim vardı ilki lahit gözüküyordu .2resimde ise lahit ici mefta ,ve ayak ucunda dağıtılmış şekilde sikkeler. eğer bu yapılamayacak birşeyse bilmiyorum ben başıma gelen olayı anlatmak istedim sadece .günah onların boynuna . Peki güvenlik amaçlı aşağı yola gönderdiğimiz arkadaşları nasıl goruyordu o 2arkası jandarma sanmıştı .

Pscyhe

Engellendi
CANADALI kardesim yaptigimiz is bu olunca kullandigimjz alet hirdavatta bu ilk aklima onlar geldi..onlarla haşır neşiriz çocuklarimiz gibi malzemeler.neyse başka her öneriye acigim ama..

gizemli 34

Bilgili Üye
Şirvan .usta dedimya bi arkadaşın aracılığıyla gelmislerdi onunla irtibatlaydı lar .resimler onun telefondaydı .şöyle söyleyeyim baktirdiğimiz yer tümülüs tu ustalar uydu görüntülerini arkadaşa göndermişlerdi resimler 1gün geçti sonra geldi .arkadaş getirdi bize gösterdi resimler arkadasın paylaştığı gibi değil daha anlaşılır haldeydi 2 resim vardı ilki lahit gözüküyordu .2resimde ise lahit ici mefta ,ve ayak ucunda dağıtılmış şekilde sikkeler. eğer bu yapılamayacak birşeyse bilmiyorum ben başıma gelen olayı anlatmak istedim sadece .günah onların boynuna . Peki güvenlik amaçlı aşağı yola gönderdiğimiz arkadaşları nasıl goruyordu o 2arkası jandarma sanmıştı .
Arkadsşlar yanınnızdan ayrılınca sizin uyducuyu aramış olmasınlar hatta nasıl bir yerde kaç kişi olduğunuzu falan anlatmış olmasınlar yok canım yapmazlar herhalde öle şeyler :)

Hırçın

Member
gizemli 34.yok usta öyle birşey imkansız çünkü biz 3 arkadaştık zaten onlarda 2 aşağıya gönderdiğimiz adamlarda 1ri bizden 1ri onlardan di ,zaten dediğim olay 2dakika içinde gerçekleşti 2ve 3dakika içinde gerçekleşmesi gerekiyormus .

SUSMUŞ35

Member
kardeşim uydudan sadece boşluk bakılıyor yerin altında oda olup olmadığını kontrol için ve bizim bildiğimiz manada şekiller çıkmıyor işin uzmanları yorumluyor çıkan işaretleri ama yok lahitmiş yok akçeymiş inanma bunlara yok öyle bir şey olsa adamlar kendileri çıkarır senle paylaşmaz o görüntüleri güldürme kardeş usta yazmış vercen sopayı verecen sopayı hiç olmassa senden sonrakine faydası olur bir tarafları kırılır bi daha yapamazlar:322:

Hırçın

Member
Usta ben isin bulur bulmaz tarafından değilim zaten adamlara kuruş para vermedik ,inanmadığım için zaten çalışmada yapmadık,ben şöyle anlatayım adam telefonla arama yaptı ve eline alan taramayı eline aldığı için telefonu kullanamıyordu ,onun için mega fonu açıp telefonu arkadaşının eline verdi. oda kulagi telefonda adamın dediklerini yapıyordu yani yönlendirme dur dediği yerde durdu oda noktalama yapti,yani konuşmaları bizde duyuyoruz ,benim merak ettiğim bizim o 2 arkadaşı nasıl gördükleri .

saftilki

Moderatör
Moderatör

arkadaşlar burada ne gördüğünüzü söylermisiniz?