Uydudan yer tespiti

meratan

Aktif Üye
Arkadaşlar bundan 5 yıl önce bir arkadaşın vasıtasıyla birisiyle telefonda konuştum telefondaki şahıs bana bulunduğun yerin kordinatlarını ver dedi verdim arkanda sol tarafında 1.5 metre geriyi kaz dedi bu arada arazideydik yer şüphelendiğimiz bir yerdi
Söylenen yeri kazdık zaten bir duvar vardı duvarın dış tarafını söylemişti duvarın tam temelinde taşı söktüm taşa dayanmış bir küp içi başka kırık küp parçalarıyla doluydu küp yatıktı altınıda kazmadık öyle bıraktık daha sonra o kişiylede irtibat kuramadık çünkü bizim arkadaş öldü
Düşüncelerinizi merak ediyorum şunuda anti parantez söyleyeyim arkaşımız olan kişi çok değerli bir insandı 60 yıllık sofi sitedeki bazı arkadaşlar bilir molla ahmet derlerdi kendisine o camiadaEkli dosyayı görüntüle 165361

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar otür şeylere inanmayın tamamıyla yalandır devletlerin kullandığı uydulara sahip olunamaz uydu bir yerde 7 sn yeden fazla kalamaz çoğu askeri amaçlıdır gözetleme içindir hareketleri gözlenir sadece büyük damar madenlerini tesbit edebilirler onlarda gizli gosyalarda belirlenmiştir küp müs mezarmı hikâye