Üyeler ve Yönetimdeki Arkadaşlara

L

likya

Misafir
Güzel bir yazi Ustam ve bence da iyisi olur herkes kendisin ve saygisini bilirse.Saygilar:200:

jupiter

Member
çok dikat etmeklazım davranışlara huzurlu bir ortam için herkes elini taşın altına koymalı ki huzurlu ortam seviyeli ortam olsun

onedirection

Yeni Üye
ben buna katılmıyorum..
Çünkü üye dağ bayır tepe demeden araziye çıkıp emek verip ter akıtıyor şimdi menderes usta bu arkadaşa yanlış bir yönlendirmeyle mezarın yerini yanlış yerde söyledi bende menderes ustam mezar orda degil burda dediğimde neden forumdan uzaklaştırılıyor..bennce burası yyanlış çünkü orda bir üyenin emeği ve yorgumluğu var alın teri var belkide nasibi orada ama menderes ustamın yanlış yerde gösterdiği mezar yüzünden nasibindende olacak..bu benim şahsi görüüşüm..ben böyle düşünüyorum..

3: Forum kurallarına uyduğunuz
sürece hiç bir kimse yazdığınız
yazıya az biliyor, bilmiyor, yanlış
yazdın gibi eleştiride bulunamaz.
bu tür nedenlerden dolayı başka
bir kişinin yazısını eleştiren olursa Yöneticide olsa forumdan
uzaklaştırılır..

Ruşen

Yeni Üye
güzel hatırlatma usta

kayalarımıza taşlarımıza bakmaya devam

kaan5557

Engellendi
Bir noktada King ustanın yazdıklarını doğru buluyorum...

isimler önemli değil king menderes ustadan örnek verdiğinden aynı paralelde örnekliyeceğim...teşbihde hata olmaz...
menderes ustam mezar burda diyor başka bir forum üyesi hayır orda değil şurda demesinde bir mahsur görmüyorum...menderes ustama muhalefet eden şu sebeple orda değil burda şekliyle bir açıklma yapılırsa işte asıl forumda bilgi bu açıklamada olur...menderes ustamda kendi savını destekleyen bilgilerle fikrini savunur...bu hakikaten çok açıklayıcı ve öğretici olur...seviyeli hakarete varmadan tartışmaları faydalı buluyorum...
Eğer bu beyin fırtınasını yapacak olgunlukta değilsek hiç bu işe kalkışmayalım bu daha çok yerinde olur...

bu yazdıklarım asla şu şekildede anlaşılmamalı...bazı yeni üyelerimiz ''kimse birşey bilmiyor'', Bende sizi birşey sanıyordum gibi'' çıkışlarıda hoş görmek değil...

onedirection

Yeni Üye
işte yazımın cevabı burda eyvallah kaan usta

Eğer bu beyin fırtınasını yapacak olgunlukta değilsek hiç bu işe
kalkışmayalım bu daha çok yerinde
olur...

MendereS

Bilgili Üye
aynen kaan usta; ben bazen yazmak istediğimi bi bakıyorum başka bir arkadaş yazmış - o zaman bende olası diğer bir ihtimali ortaya atıyorum, bu bazen öncekinin tersi gibi oluyor,, gerçek olan şuki gömü yeri hiç bir zaman kesin değildir bizim yazdıklarımız olası ihtimallerdir.

üye arkadaşlar aklınızdan geçeni yazmakla yükümlü olduğunuzu düşünsün unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır, burada kimse kimseye az biliyon bilmiyon gibi eleştiride bulunamaz.

A

A_L_S_O_N

Misafir
Hoho hunto bana ozelden cok kotu seyler yaziyor onlari eklememissin usta
ama emegine saglik ustam :4:

A

A_L_S_O_N

Misafir
He sayende allah cezani verecek senin hic sordugun yok anasini satim :16: