Uyumayan varmi yardim bekliyoruz

Joye

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 148169Arkadaşar böyle bir yerdeyiz önümeze horasan ve kayrak taşı ve su çıktı arazide hiç su yok ve suyun geldiği üç delik var yorumlarınızı bekliyorum sizce napılmalı topraktan birşey anlaşılırmı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Resim imkani varsa resimleyin yukleyin.
Gormek, duymak gibi degildir.

Su tuzagi olma ihtimali olan bir yerde misiniz?

Burasi hakkinda biraz bilgi verin.
Hangi isarete istinaden buraya karar verildi ve baslandi? Cubuk veya cihazla neler tespit ettiniz.
Mezar mi? Hangi cesit? Kimin mezari? Cevrenizde gol var mi? Mesafe ne kadar?

Horasani bertaraf et, suya dokunma dememiz yetmez. Birsey demek icin teferruat lazim.

Simdilik, su olan yere islem yapmayiniz. Eseledikce artarsa burasinin derdi bitmez. Hedef zorlaşir.

Joye

Yeni Üye
Buraya çubukla bakıldı odanın üstünden 9 adet mezar gözüküyor derinlik 8 metre gözüküyo çubuklar mezar boyunca açılıp kapanıyor burdan girdik mermere rast gelindi ve mermer kırıldı altından 3 delikten su gelmeye başladı yörede su yok kurumuş bir dere yatağı var şuanda hiç su yok

Şirvan

Operatör
BulursamKader25 ustamın dediği gibi hangi işarete gore işlem yapildı su tuzakları kuyu vajina ve kilise mahzenlerinde görülür

Joye

Yeni Üye
Resimi koydum cevap gelmedi ustam

Joye

Yeni Üye
Bu odalardan 30 metre araya 12 adet var bi vadinin arasında ve hepsinin girişi güneşin doğduğu yere bakıyo

Şirvan

Operatör
Bu odalardan 30 metre araya 12 adet var bi vadinin arasında ve hepsinin girişi güneşin doğduğu yere bakıyo
İlk resim.oda bulmuşsunuz odanin içinde.kuzeye doğru calışma yaptinız benim tahminim bu odada nasıl.bir işlem yaptıniz

Joye

Yeni Üye
Girişten içeri 4 metre gidildi horasan çıktı 4 metrede aşağı inildi mermer çıktı ve su gelmeye başladı eğer tepeden hesap edilirse 8 metre derinlik oldu şimdide karşıya doğru patlatma yapmayı düşünüyoruz sizce ne yapılmalı