V-E-T harf işaretleri ?

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
V-E-T harf işaretleri ?

sa arkadaşım v yön gösteriyor E 2 odalı bir yer var T ise yakınlarında giriş kapağı bu girişi kayalıkta T nin çevresinde araştırmalısın mahzen var T nin üst kısmında çizginin aşağıya giden uzun çizgi arası kadar derinlikte ordan yön değiştitecek.
tahminm roma bizans dönemine geçiş sürecinde yapılmış bir mahzen olmalı diye düşünüyorum.E nin açık olan kısımları tarafında araştırma yapmalısın yalnız işciliği çok zor olduğunu düşünüyorum.ALLAH cc yar ve yardımcın olsun saygılar.

Banada Sonradan Yapilma Gibi Geldi.çünki V Harfi Başka Açidan Volçanin Imzasi Fakat Kayada Açikta Olmaz Görünmeyen Yönünde Olur.bölge Olarakta Volçanin Kastamonunda Birçok Işaretleri Var Bu Açidan Bakilirsa Sahte V Işareti Bencede

S.A aslında bu konuya yorum yapmiycaktım..ama komagena volçanın imzası V değil W dir...ben eşkiya araştırmacısı olarak.düzeltmek istedim..bu arada V aynı zamanda ortadokslarda kadını simgelerdi..fakat burada gördüğüm üzere bu işaretler diye tabir ettiğiniz yeni yapılmıştır.boşa zaman harcamayın..kolay gelsin...

wolçan deyyusu
W .. V ve iç şçe ve ver M yani ters dabulu w kullanmış
ama bunu açıkta degil kapalımekanda kullanmış

meşakatli bir işçiliği var ama kesinlikle gömü olduğunu söyleyebiliriz.v işareti gömüyü ifade eder,E işarete dikatli bakıldığında bu altın işaretiir yatay çizilmiş alt alta üç yatay çizgiyi ifade ediyor. T işareti yarım haçı ifade eder,eksik olan parça fazla uzakta degil ama aranarak bulunursa hedefte bulunmuş olur.kolay gelsin emi

sevgili kardeşlerim
V işareti altını simgeler
V işareti aynı zamanda Romen rakamıyla 5 sayısıdır
E işaretine gelelim
dikkat edilirse harf bildiğimiz E harfi değil
bu el yazısındaki E harfi yön gösteriyor ortadaki kolu takip ediniz
T olarak gördüğünüz aslında + işaretidir
ama bir kolu eksiktir
dikkatlice ararsanız aynı ebatta eksik kolu bulacaksınız
hedefiniz orasıdır

NOT: DEĞERLİ USTALAR RESİM SİLİNDIĞI İÇİN ATAMADIM

USTALAR İÇİN DEĞİL AMA YENİ BAŞLAYAN KARDEŞLERİMİZ İÇİN BU KONUŞMALARDAN ALINACAK DERSLER VAR.

UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR.

SAYGILAR VE SELAMLAR.NİK.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamünaleykum

her harfin sayısal değeri vardır onlarıda deyiver nik ustam
Minervadan baykuştan 13 tende baset inşallah

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Ölüm Yalanı ve Buried Hazineleri

hazine Haritalar

Kurt Harita

"Bir KGC yatırma alanında olduğunu göstermektedir MIGHT bu işaretler ve semboller BAZI nelerdir?

Düşünün bu İşaretler ve Semboller: Radiant Sun, garip şekillerde Ağaçlar (sakat), Dev kaya oyma veya şekiller (hayvanlar, yüzler), Kaya ağaçlarda kazık / anıtlar, Haçlar, Kalpler, Bells, Hayvanlar, Sayılar, Tarihler, Papazlar, Piramitler, Gözler, Graffitti, Jack O'Lantern Faces, İsimler, harfleri, JJ, Tarihler, İncil pasajlar, 3-Toed Türkiye Tracks, Alevler , yeri, 33, Sığ gömülü metal nesneler, Küçük önbelleklerini, dışarı görünüyor kayalar, Rocks Tek şeklinde At, Eşek, Kaplumbağa, Kuşlar, Yılanlar, Hint Chiefs, İşaret Parmak, Taş haritaları İsimler, Anagrams (pişmiş kelimeler tersten ), Ses Bilgisi, Oklar, Haçlar, Pencere Rocks, Hançer veya Bıçak ---- sadece aradığınız OLACAK ipuçları bazı isim! "

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamualeykum

nik mübarek kızmadın inşallah konuya katkıda bulunmak istetim sadece

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ve a.s. Estağfirllah azim ve etubi ilyh.hiç olurmu öyleş kizmak nedemek eline ve emeğine sağlik üstadim devamini bekleriz inşallah.

Saygilar ve sevgiler.