V işareti

SATOR

Yeni Üye
Merhaba kardeşim bakalım ne kadar azimlisin
V nin anlamı ay doğuş ve batış demektir açık ağız kısmını ölç 13.5 santim gelicektir yada 2 katıdır bazende 6.5 santimdir.

Direk batıya 35 normal adım gidiceksin kuzeye yakın kuzey doguya dönüp bu istikamete 23 adım gidiceksin kuzey doguya 23 adım gittikten sonra ya bir yolu ya bir dereyi ya bir patikayı yada bir uçurumu geçmiş olucaksın uçuruma denk gelmessin pek ama yinede adımlarına dikkat et bunları onayla bende sana yapman gerekeni bir metre kareye indireyim nasibin bol olsun.

kralbenimm

Yeni Üye
Yorumu yeni gördüm yeni girebildim. Bugün yapardım dediklerini . şimdi hafta içinde yağmurlar durduğu an ordayim derede var tepede var uçurumda var hepside çıkabilir dediklerinizi yapıp adim adim çekip açıklayarak geri geleceğim bu konuya. Yer çok güzel tarihide güzel 2 km ötesinde de tümülüs varmış ama ben oraya kadar gidemedim . derin olmayan açık mağaralar var . ama suya uzak zirve noktada çok resimle gelicem ama çok tehlikeli bir yer birşey varsa zor olacaktır .

kralbenimm

Yeni Üye
Yorumun için çok tesekkur ederim . bos bos sormuyorum her yorum ayrı değerlidir hepsi uygulanacaktır . kelimesi kelimesine tekrar teşekkürler ustam