Vadiye devam!! Ustalar, yalçın kayalar

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mayhem ustam evet benziyor sanki sol dizini kırmış sağ ayağını dizinden yere değdirmiş gibi ama kafa kısmına 1 anlam veremedim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tepedeki yerleri araştır derim...

Efendi51

Bilgili Üye
tavşan mı

burda tavşan mı var? Turko ustam eyvallah teşekkür ediyorum

Efendi51

Bilgili Üye
resimlerin devamı

burası aynı yerin, çizdiğiniz yerin devamı karşıdan, buralarda neler var? Turko uçmuş dardanos @kamhi lagardel ustalar elinize emeğinize sağlık, çok teşekkürler abilerim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 208044 @sevgili kardeşim burada her türlü işaret
var bölgen zengin açılmadıkları bul yeterli. işaretlediğim yerler bunlar eğer açılmadı ise bir kral mezarın var. Lakin bekçiside güzelmiş

Efendi51

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 208044 @sevgili kardeşim burada her türlü işaret
var bölgen zengin açılmadıkları bul yeterli. işaretlediğim yerler bunlar eğer açılmadı ise bir kral mezarın var. Lakin bekçiside güzelmiş
@dardanos ustam, evet burda çok büyük biiir kırmızı benekli yılanı da yakın zamanda rüyamda görmüştüm, gerçekten buralar harikalar diyarı, işlem görmemiş taş kaya yok gibi, hangilerine bakacağını şaşıyorsunuz, bir resim daha ekliyorum aynı yer tam karşıdan

Son düzenleme:

Efendi51

Bilgili Üye
aynı yer tam karşıdan

aynı yer tam karşıdan, @Turko @uçmuş @dardanos @mayhem @bozoklu ustalar buyrun seyreyleyin güzelliği,yılanın malı nerde altında mı olur? ama ustalarım bu yılandan bu haç tan nasıl yapacağımı bilmiyorum, bildiğim kadarıyla tılsımlı yerler değil mi? beni en çok korkutan bu konu saygılar hepinize

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
eline sağlık milletin gözleri bayram ediyor böyle bir yerde insan nereden başlıçağına karar veremez yıllarca uğraş bitmez bu kadar güzelliğin bir arada olduğu bir yer umarım sit alanı değildir ALLAH gönlünüze göre versin